تمامی دسته بندی ها

 • تمامی دسته بندی ها
 • کتاب بازاریابی
 • کتاب داستان
 • کتاب کشاورزی
 • کتاب کنکور
 • کتاب منابع هنر کاردانی به کارشناسی
 • کتاب کودکان
 • کتاب آموزشی
 • کتاب هنر
 • کتاب طراحی
 • کتاب گرافیک
 • کتاب نقاشی
 • کتاب عکاسی
 • کتاب معماری
 • کتاب طراحی داخلی
 • کتاب نمایش و فیلم

آیین سخنرانی

13,000تومان

موجودی: عدم موجودی در انبار

آیین سخنرانی این کتاب در 12 فصل، به بيان راه های كسب اعتماد به نفس و فن بيان می پردازد. بنا به اعتقاد نويسنده كتاب، كسب اعتماد به نفس، شهامت و توانايی بيان آرام و صريح آنچه كه فكر می كنيم، در...


برچسب ها: کتاب آیین سخنرانی, نویسنده دیل کارنگی, روانشناسی, جامعه شناسی, مترجم مترجم شیرین وحدانی, مترجم هانیه حق نبی مطلق, انتشارات سلسله مهر

آیین سخنرانی


این کتاب در 12 فصل، به بيان راه های كسب اعتماد به نفس و فن بيان می پردازد.

بنا به اعتقاد نويسنده كتاب، كسب اعتماد به نفس، شهامت و توانايی بيان آرام و صريح آنچه كه فكر می كنيم، در مقابل حضار، يك دهم آنچه كه مردم تصورش را می كنند، دشوار نيست. اگر كسی به قدر كافی علاقه‌مند باشد، می تواند استعداد و قابليت خود را افزايش دهد. 

بر اساس مفاهيم اين كتاب، آموزش و تمرين، رموز موفقيت در هر كاری هستند و اين آموزش، تكرار و تمرين به آدمی اعتماد به نفس و جراتی ابدی می بخشد. اين كه تصور كنيم سخنوران نامی در هر عصری، سخنران به دنيا آمده اند، تفكری دور از واقعيت است چرا كه سخنوران نامدار هر عصری در آغاز كار خود با ترسی بی دليل و عدم اعتماد به نفس مواجه بودند ولی بر اثر آموزش و تمرين، توانسته اند به سخنورانی نامی، در عصر خويش تبديل شوند.

کتاب
نویسنده دیل کارنگی
مترجم شیرین وحدانی, هانیه حق نبی مطلق
ناشر سلسله مهر
نوع چاپ رقعي
نوبت چاپ اول
شمارگان چاپ (تیراژ) 500 جلد
تعداد صفحه 176
نوع جلد گالینگور
تاریخ نشر 95/12/11
شابک 4 -27-5260-600-978

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مرور کتاب آیین سخنرانی

این کتاب در 12 فصل، به بيان راه‌های كسب اعتماد به نفس و فن بيان می پردازد. 

در فصل نخست این كتاب، با عنوان «تقويت جرأت و اعتماد به نفس» آمده است: بيش از پانصد هزار تن مرد و زن از سال 1912 ميلادی، در دوره‌های آموزشی من تحت عنوان «سخنرانی برای عموم» شركت كرده‌اند و روش‌های پيشنهادی مرا به كار بسته‌اند.

اکثر اين افراد با نوشتن نامه، اهداف و انتظارات خود را از شركت در اين دوره‌های آموزشی برای من شرح داده‌اند. گرچه اظهارنظرها متفاوت هستند با اين حال يك نكته در همه نامه‌ها مشترک است و آن انگيزه و علت شركت در اين دوره ها برای كسب اعتماد به نفس است.

بنا به اعتقاد نويسنده كتاب، كسب اعتماد به نفس، شهامت و توانايی بيان آرام و صريح آنچه كه فكر می كنيم، در مقابل حضار، يك دهم آنچه كه مردم تصورش را می كنند، دشوار نيست. اگر كسی به قدر كافی علاقه‌مند باشد، می تواند استعداد و قابليت خود را افزايش دهد. 

بر اساس مفاهيم اين كتاب، آموزش و تمرين، رموز موفقيت در هر كاری هستند و اين آموزش، تكرار و تمرين به آدمی اعتماد به نفس و جراتی ابدی می بخشد. اين كه تصور كنيم سخنوران نامی در هر عصری، سخنران به دنيا آمده‌اند، تفكری دور از واقعيت است چرا كه سخنوران نامدار هر عصری در آغاز كار خود با ترسی بی دليل و عدم اعتماد به نفس مواجه بودند ولی بر اثر آموزش و تمرين، توانسته‌اند به سخنورانی نامی، در عصر خويش تبديل شوند. 

اين كتاب به تبيين اين موضوع می پردازد كه بسياری  از كسانی كه از سخنوران نامی عصر خود بوده و هستند، در خاطراتشان، درباره اولين سخنرانی هايشان می نويسند كه وقتی صحبت را آغاز می كرديم، صدايمان لرزان، گرفته و ناخوشايند بود، پاهايمان می لرزيد، حالت عجيب و غريبی در خود احساس می كرديم، گويی همه و همه عليه ما دست به دست داده‌اند، اما پس از دقايقی، طولی نمی كشيد كه شور، شوق و حرارت خود را باز می يافتيم و آرام آرام سخنرانی واقعی خود را كه در دستور كار داشتيم، آغاز می كرديم. اين تجربه‌ای است كه اكثرا مشابه آن را تجربه كرده‌اند. 

از فصل‌های گوناگون اين نوشتار می توان به عنوان‌های «تقويت جرأت و اعتماد به نفس»، «ايجاد اعتماد به نفس از طريق آمادگی»، «سخنرانان نامدار چگونه متن سخنرانی خود را آماده می كردند»، «تقويت و اصلاح حافظه»، «عوامل ضروری برای يك سخنرانی موفقيت آميز» و «راز ارايه درست يك مطلب» اشاره كرد.
 
موضوعات «منش و شخصيت شما در روی سكوی سخنرانی»، «چگونه سخنرانی خود را آغاز كنيم»، «چگونه سخنرانی خود را به پايان آوريم»، «چگونه منظور خود را به وضوح بيان كنيد»، «چگونه توجه شنوندگان تان را جلب كنيد» و «بهبود بخشيدن طرز بيان» از ديگر مباحث اين كتاب‌ هستند.

کتاب های مرتبط

 

پشتیبانی 24 ساعته

ما 24 ساعته پشتیبان شما هستیم

 

ضمانت بازگشت پول

با گذشت 3 روز پس از ارسال کالا

 

ارسال رایگان

برای خریدهای بالای 300 هزار

استفاده از مطالب فروشگاه کتاب آور فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به کتاب آور می‌باشد.

Copyright © 2016 - ketabavar.com