شرایط ارسال

کتاب آور تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را برای شما تضمین می کند. ما مطمن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

محدوده خارج از شهر تهران:

برای مشتریان عزیز شهرستان، کتاب ها از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس و یا دیگرهمکاران کتاب آور به دست شما خواهد رسید.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل کالا به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. تیم لجستیک ما هر روز قبل از ساعت 11 صبح مرسولات را به پست تحویل خواهند داد.

تیم خدمات مشتریان کتاب آور کد رهگیری کالا را از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد و شما می توانید از طریق آدرس tntsearch.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.

شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال تحویل در شهر تهران با تحویل در شهریار کرایه حمل متفاوتی دارد.

محدوده شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک (و الو پیک) صورت می گیرد. هزینه ارسال با پست سفارشی برای سفارشات بیش از 200 هزار تومان رایگان می باشد. ما همواره تلاش میکنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید.

تیم خدمات مشتریان کتاب آور، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.

شرایط برگشت و تعویض

اولین هدف کتاب آور رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت و تعویض کالا تا 3 روز از زمان تحویل امکان پذیر است.

برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان کتاب آور تماس بگیرید. تیم ما اطلاعات شما را ثبت کرده و طی تماس مجدد با شما یک کد بازگشت کالا (یا return ticket) برای کالای مورد نظر را به شما اعلام می کنند.
این کد را به همراه دیگر اطلاعات لازم و شماره حساب خود در فرم بازگشت کالا پر کنید و طبق همان بسته بندی اولیه از طریق پست پیشتاز برای ما ارسال نمایید. درصورتیکه پست پیشتاز به شما فاکتور عرضه می کند، لطفا فاکتور مربوطه را نیز داخل بسته بندی قرار دهید. پس از ارسال کالا، کارشناسان کتاب آور کالای برگشت داده شده را بررسی خواهند کرد.

فرایند تعویض کالا از لحظه دریافت توسط کتاب آور 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید. هزینه ارسال در تعویض کالا به شما باز پرداخت می شود. در صورت موجود بودن و تمایل شما امکان تعویض و یا تعویض با کالای دیگر برای شما امکان پذیر است. به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما باز پرداخت خواهد شد.

توجه: مبنای پرداخت هزینه های بازگشتی برچسب الصاقی پست پیشتاز روی جعبه می باشد.