طراحی

کتاب های آموزش هنر طراحی برای علاقه مندان و دانشجویان هنر طراحی

نمای شبکه ای:

مقدمه‌ای بر طرح اشیا در هنر اسلامی ایران هنر و تمدن اسلامی

(0)
55,000تومان
کتاب مقدمه‌ای بر طرح اشیا در هنر اسلامی ایران: هنر و تمدن اسلامی پیشگفتار ناشر کتاب حاضر از جمله تالیفاتی است که در دنیای علمی بزرگ اسلام و بخصوص در ایرا..

1000 نقوش تزئینی

(0)
90,000تومان
کتاب 1000 نقوش تزئینیکتاب 1000 نقوش تزئینی انتشارات فخراکیا یک مجموع کامل، جامع و آموزشی کاربردی، مشتمل بر انواع ,هنرهای تزیینی ایران در قالب طرح های زیبای اسلیمی، خطاطی، تذهیب، مقرنس، معقلی و غیره اس..

استانداردهای گرافیک و چاپ

(0)
35,000تومان
کتاب استانداردهای گرافیک و چاپرشد و توسعه بی سابقه صنعت چاپ و نشر و دانش گرافیک در سایه تحول غیرقابل تصور نرم افزار ها و سخت افزار های رایانه ای باعث شده است، که طراحی و تولید محصولات چاپی برای همگان ..

اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشن

(0)
85,000تومان
کتاب اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشناصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن کتاب اصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن مطالعه این کتاب ها می تواند به اندازه خود انیمیت کردن جذاب و لذت بخش باشد. مطالعه درست و صحیح..

تاریخ مختصر طراحی گرافیک

(0)
35,000تومان
کتاب تاریخ مختصر طراحی گرافیک به بیان دیگر چشم ذهن خود حیوان را تجسم می کند. آثار گرافیکی می توانند نشانه باشد,مانند حروف الفبا, با یک نظام نشانه ای دیگر را شکل دهند،ذمانند علائم جاده ای، علائم گ..

تکنیک های طراحی

(0)
70,000تومان
تکنیک های طراحی راهنمای جامع تکنیک های طراحی1-تکنیک ها و اصول طراحی با مداد2-تکنیک ها و اصول طرحی با زغال و کنته 3-تکنیک ها و اصول طراحی با مرکب و قلم و کاغذکتاب راهنم..

راهنمای جامع گرافیک کاربردی

(0)
95,000تومان
کتاب راهنمای جامع گرافیک کاربردی مقدمه کتابکتاب راهنمای جامع گرافیک کاربردی چهارچوب مشکل و ظریفی دارد و به ناچار طراح باید به هنگام طراحی، درک درست و کاملی از چکونگی مجموعه مورد نظر و ریزه کاری های ..
عدم موجودی در انبار

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1

(0)
52,500تومان
کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌ها..
عدم موجودی در انبار

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 2

(0)
50,500تومان
کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 2 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌ها..
عدم موجودی در انبار

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 3

(0)
50,500تومان
کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 3 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌ها..

طراحی از چهره

(0)
40,000تومان
کتاب طراحی از چهرهمجموعه آموزشی و کاربردی ویژه: گرافیک،  نقاشی،طراحی چهرهنوسیندگان:پل لويلمترجم: حميدرضا رستمیویراستار: دکتر آناهیتا مقبلی..

طراحی با اثر انگشت 1

(0)
22,000تومان
کتاب طراحی با اثر انگشت 1 کتابی است که برای اولین بار در ایران تعادل و توازن و اصول ترکیب بندی را آموزش می دهد.هدف این کتاب، خلق اثر جذاب می باشد و سعی دارد به هنرجو نشان دهد، این شعار که "هرگز دو..

طراحی رستوران و کافی شاپ

(0)
70,000تومان
کتاب طراحی رستوران و کافی شاپ طراحی اماکن فراغت، همه روزه دستخوش تحولات و خلاقیت‌های جدید است. طی سالیان اخیر معماران از رهگذر استفاده از شیوه‌های خاص، مواد و فرم‌های نوین، و خلق فضاهای متمایز و تقریب..

طراحی نشانه

(0)
45,000تومان
کتاب طراحی نشانهاین کتاب بسیار سهل و آسان شما را با طراحی لوگو آشنا می کند.چگونگی طراحی لوگو از ویژگی های این کتاب می باشد.همچنین این کتاب شما با طرح های برگزیده جهانی آشنا می کند.مقدمه طرح و نقش از..

فرهنگ طراحی گرافیک

(0)
35,500تومان
کتاب فرهنگ طراحی گرافیک آپدایک، دانیل بریک (1941-1860)چاپگر،طراح و صاحب نظر اهل آمریکا جانشین تئودور لوو دو وین. وی به همراه فردریک گودی و برسی راجرز، از چهره های شاخص و تاثیرگذار بر احیاء طراحی حروف ..
نمایش 1 تا 15 از 38 (3 صفحه)