نقاشی

مجموعه کتاب های آموزش هنر نقاشی

نمای شبکه ای:

دید خلاقانه در نقاشی

(0)
80,000تومان
کتاب دید خلاقانه در نقاشی (تعادل، توازن و اصول ترکیب بندی در نقاشی) نویسنده: مارگارت کسلر کتابی است که برای اولین بار در ایران تعادل و توازن و اصول ترکیب بندی را آموزش می دهد. هدف این کتاب، خلق..

رنگ آمیزی و آرامش رنگ آمیزی حیوانات

(0)
33,000تومان
کتاب رنگ آمیزی و آرامش رنگ آمیزی حیوانات (ویژه بزرگسالان)مقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ( هنر درمانی ) برای بزرگس..

رنگ آمیزی و آرامش طبیعت زیبا

(0)
38,000تومان
کتاب رنگ آمیزی و آرامش طبیعت زیبامقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ) هنر درمانی ( برای بزرگسالان شناخته شده است. امروزه..

رنگ آمیزی و آرامش گلها و پروانه ها

(0)
33,000تومان
کتاب رنگ آمیزی و آرامش گلها و پروانه هادوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ) ه..

رنگ و ارتباطات

(0)
80,000تومان
کتاب رنگ و ارتباطات انتشارات فخراکیا منتشر کرد: کتاب «رنگ و ارتباطات» به قلم دوست و همکار عزیزم، حمیدرضا بختیاری فرد از معدود کتاب‌های خوبی است که در زمینه رنگ‌شناسی در سال‌های اخیر به طبع رسیده ..

طراحی با اثر انگشت 1

(0)
22,000تومان
کتاب طراحی با اثر انگشت 1 کتابی است که برای اولین بار در ایران تعادل و توازن و اصول ترکیب بندی را آموزش می دهد.هدف این کتاب، خلق اثر جذاب می باشد و سعی دارد به هنرجو نشان دهد، این شعار که "هرگز دو..

مجموعه 6 جلدی رنگ آمیزی و آرامش

(0)
208,000تومان
مجموعه ۶ جلدی رنگ آمیزی و آرامش ویژه بزرگسالان  این مجموعه شامل کتابهای: باغ مهربانی، گلزار عشق، حیوانات، طبیعت زیبا، سیمای خیال و گلها و پروانه ها است.مقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه ..

نقاشی مدرن چیست

(0)
35,000تومان
کتاب نقاشی مدرن چیستنقاشی مدرن چیست؟این کتاب سالها در کتابخانه من موجود بود، تا این که اخیر ا پس از سی و چهار سال زندگی در آمریکا به ایران باز گشتم. در این بازگشت و از آنجا که در دانشگاه هنر تدر..

هارمونی رنگ در نقاشی

(0)
80,000تومان
کتاب هارمونی رنگ در نقاشیاین کتاب نشان می دهد که شما چطور یک اثر زیبا از طریق رنگ سازی و اصول رنگ شناسی خلق نمایید.مبانی، ترکیب رنگ ها و تثبیت رنگ در این کتاب تشریح شده است. نویسنده مارگارت کسلرمترجم ..

هنر خیابانی

(0)
90,000تومان
کتاب هنر خیابانیاین کتاب مشتمل از نگاره های دیواری است که از قرن 19 بصورت یک جنبش هنری در غرب شکل گرفت و اکنون از هنرهای بسیار جذاب و دیدنی می باشد.این کتاب سه مرتبه تجدید چاپ شده است.درباره کتاب:..

کتاب رنگ آمیزی و آرامش سیمای خیال ویژه بزرگسالان اثر مجید رضا رستمی و پارسا رستمی نشر فخراکیا

(0)
38,000تومان
کتاب رنگ آمیزی و آرامش سیمای خیال ویژه بزرگسالان اثر مجید رضا رستمی و پارسا رستمی نشر فخراکیامقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با ..

تاریخ نقاشی در ایران

(0)
15,000تومان
کتاب تاریخ نقاشی در ایراننویسنده سیدرضا حسینی رضا حشمتی (ویراستار)..

تحلیل زیباشناختی مجلس حضرت یوسف (ع)

(0)
28,000تومان
کتاب تحلیل زیباشناختی مجلس حضرت یوسف (ع)فهرستمقدمه ۲ فصل اول: نظریات متفکران غرب و شرق در باب زیباشناسی ۱۳: مفهوم زیباشناسی ۴ ماهیت زیباشناسی  الف: سه رویکرد زیباشناسی ۶ ب: دریافت کننده زیباشناسی..

ترکیب رنگ

(0)
60,000تومان
کتاب ترکیب رنگ ترکیب رنگ از جمله منابع كنكور هنر است و توسیط انتشارات مارلیک منتشر شده است.,نویسنده جودی مارتين ،مترجم پريسا محقق زاده..

رنگ - بتی ادواردز

(0)
70,000تومان
کتاب رنگارائه شیوه های علمی در ترکیب رنگها اثری از بتی ادواردزمقدمه اهمیت رنگ رنگ در سیاره زمین نشان زندگی است. ما در منظومه شمسی همراه با ماه های زیادی که دارد، زندگی میکنیم . نشانه های قطع..
نمایش 1 تا 15 از 26 (2 صفحه)