Go to admin, find Extensions >> Modifications and click 'Refresh' button. To apply the changes characterised by the uploaded modification file

آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتال

65,000 تومان
 • تولید کنندگان نشر پشتون
 • کد کتاب: کتاب عکاسی
 • امتیاز جایزه: 200
 • موجودی: در انبار

کتاب آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتال

عنوان اصلی: The digital photography book: the step by step secrets for how to make your photos look like the pros


اسکات کلبی، نویسنده کتاب پرفروش راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال که جایزه نیز دریافت کرده است، هم اکنون به مهم ترین بعد عکاسی دیجیتال یعنی چگونگی گرفتن عکس با کیفیت حرفه ای و استفاده از همان تکنیک هایی می پردازد که عکاسان حرفه ای به کار می برند. (البته انجام این کار آسان تر از آن چیزی است که تصور می کنید)

این کتاب بر اساس یک اصل فوق العاده نوشته شده و اسکات کلبی آن را این گونه توصیف می کند: اگر من و شما قصد گرفتن عکسی را داشتیم و شما از من می پرسیدید که من چطور می توانم روی یک گل فوکوس کنم ولی زمینه ی آن واضح (فوکوس) نباشد، من شروع به سخنرانی درباره ی دریچه ی دیافراگم، نوردهی و عمق میدان نمی کردم. در چنین موقعیتی فقط می گفتم: “لنز تله-فتو را آماده کن، دیافراگم را روی ۲/۸ تنظیم کن، روی گل فوکوس کن و عکس بگیر.

به همین راحتی. و این کتاب درباره ی همین است. کتابی که در آن من و شما عکاسی می کنیم، من سوال هایتان را جواب می دهم، راهنمایی تان می کنم و در رازهایی که یاد گرفته ام باشما سهیم می شوم. درست مثل اینکه بدون توضیحات تکنیکی و بدون اصطلاحات تکنیکی عکاسی آنها را به دوستم آموزش می دهم.

در واقع این یک کتاب تئوری و پر از اصطلاحات گیج کننده و مفاهیم پرجزئیات نیست. این کتابی است که به شما می گوید کدام دکمه را فشار بدهید کدام تنظیمات را و در چه وقت  به کار ببرید و تقریبا ۲۰۰ شگرد عکاسی را به شما آموزش می دهد.

این ها به شما کمک می کنند که هر بار که دکمه شاتر را فشار می دهید عکس هایی فوق العاده زیباتر، سرزنده ترو حرفه ای تر را با دوربین دیجیتال تان بگیرید. نکته ی دیگری که این کتاب را متمایز می سازد این است که هر صفحه از آن فقط یک شگرد را پوشش می دهد و فقط یک مفهوم را آموزش میدهد که عکاسی شما را بهتر می کند.

هر بار که این کتاب را ورق می زنید با یکی دیگر از تنظیمات حرفه ای، یکی دیگر از ابزارهای حرفه ای و یکی دیگر از  شگردهای حرفه ای آشنا می شوید و می آموزید که چگونه کارهایتان از عکس های معمولی به عکس های نمایشگاهی تبدیل شوند.

تا به حال، کتابی با این مشخصات وجود نداشته است، اگر از  نگاه کردن به عکس های مجله های عکاسی و فکر کردن به اینکه چرا عکس های من این طور نمی شوند خسته شده اید این دقیقا کتابی است که به آن احتیاج دارید.مقدمه

این یک کتاب تئوری و پر از اصطلاحات گیج کننده و مفاهیم پرجزئیات نیست.

این کتابی است که به شما می گوید کدام دکمه را فشار بدهید، کدام تنظیمات را و در چه وقت به کار ببرید و تقریبا دویست شگرد عکاسی را به شما می آموزد.

همه این ها به شما کمک می کنند تا هر بار که دکمه شاتر دوربین را می فشارید، عکس هایی بسیار زیباتر، سرزنده تر و حرفه ای تر را با دوربین دیجیتال تان بگیرید

هر بار که این کتاب را ورق می زنید با یکی دیگر از تنظیمات حرفه ای، یکی دیگر از ابزارهای حرفه ای و یکی دیگر از شگردهای حرفه ای آشنا میشوید و می آموزید که چگونه کارهایتان از عکس های معمولی به عکس های نمایشگاهی تبدیل شوند.


فهرست مطالب کتاب

 • فصل اول: نکات حرفه ای برای بدست آوردن عکس های خيلی شارپ
 • فصل دوم: عکاسی حرفه ای از گل ها
 • فصل سوم: عکاسی از مجالس عروسی همانند حرفه ای ها
 • فصل چهارم: عکاسی از مناظر همانند حرفه ای ها
 • فصل پنجم: عکاسی از صحنه های ورزشی همانند حرفه ای ها
 • فصل ششم: عکاسی از افراد همانند حرفه ای ها
 • فصل هفتم: پيش گيری از مشکلات همانند حرفه ای ها
 • فصل هشتم: استفاده از مزايای دوربین ديجيتال همانند حرفه ای ها
 • فصل نهم: عکاسی از سفر و زندگی شهری همانند حرفه ای ها
 • فصل دهم: چگونه مانند حرفه ای ها پرينت بگيريم و نکات جالب ديگر
 • فصل يازدهم: دستوراتی براي گرفتن عکاس های خوب


کتاب
نویسنده اسکات کلبی
مترجم فاطمه لطفیان
ناشر نشر پشوتن
نوع چاپ گلاسه، رنگی، کاغذ فانتزی
نوبت چاپ چاپ اول, ۱۳۹۳
شمارگان چاپ (تیراژ) 2000 جلد
تعداد صفحه 200
قطع چاپ وزیری
تاریخ نشر 1393
شابک 4 -75-7136-964-978

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی