تمامی دسته بندی ها

 • تمامی دسته بندی ها
 • کتاب بازاریابی
 • کتاب داستان
 • کتاب کشاورزی
 • کتاب کنکور
 • کتاب منابع هنر کاردانی به کارشناسی
 • کتاب کودکان
 • کتاب آموزشی
 • کتاب هنرهای تجسمی
 • کتاب هنر
 • کتاب طراحی
 • کتاب گرافیک
 • کتاب نقاشی
 • کتاب عکاسی
 • کتاب معماری
 • کتاب طراحی داخلی
 • کتاب نمایش و فیلم

اعترافات

19,000تومان

20,000تومان

موجودی: در انبار

کتاب اعترافات بعضی وقت ها خاطره های لگد شده ای است که با دیدن عکسی، پیامی، آگهی ترحیمی، چیزی، دوباره سر از گوشه های خاک خورده ی حافظه ی نیمبند بیرون آورده. گاهی هم داستان آدم های گم شده ای است که از د...


برچسب ها: کتاب اعترافات, داستانهای کوتاه فارسی, فیلم نامه, فیلمنامه, نمایش نامه, نمایشنامه, انتشارات آواژ, نویسنده حامد ابراهیم پور, نویسنده راضیه قلی پور

کتاب اعترافات

بعضی وقت ها خاطره های لگد شده ای است که با دیدن عکسی، پیامی، آگهی ترحیمی، چیزی، دوباره سر از گوشه های خاک خورده ی حافظه ی نیمبند بیرون آورده. گاهی هم داستان آدم های گم شده ای است که از دور یا نزدیک میشناختمش و به هزار دلیل یا همین طور بی دلیل نتوانسته ام فراموششان کنیم. آدم ها با خودشان امید دارند و دلشوره: هیجان دارند و خستگی: خنده دارند و گریه...  تکلیفشان روشن نیست! تکلیف این کتاب هم همین طور ! به این خاطر هرچه فکر کردم، نتوانستم توضیحی در ادامه ی نامش بگذارم!

بنویسم یاداشت های روزانه؟

بنویسم کتاب خاطرات؟

بنویسم مجموعه داستان؟!

چیزی ننوشتم! هرچه دلتان میخواهد صدایش کنید!

حامد ابراهیم پور دی ماه 1393کتاب
نویسنده حامد ابراهیم پور, راضیه قلی پور
ناشر آواژ
نوع چاپ رقعي
نوبت چاپ اول
شمارگان چاپ (تیراژ) 1000 جلد
تعداد صفحه 148
نوع جلد شومیز
تاریخ نشر 95/10/26
شابک 6 -8-96380-600-978

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فهرست مطالب کتاب اعترافات (حامد ابراهیم پور و راضیه قلی پور)

جریان جن

جریان هری خبیث

جریان پیتزا

جریان آقای پدر جریان هدایت

جریان حقوق حیوانات

جریان دیوانگی

جریان رسوایی

جریان تولد

جریان  بد صدایی

جریان ننه شهرزاد

جریان هوسان نیانگ

جریان تلفن

جریان کلاغ

جریان بچه

جریان آقای مرتضی

جریان کاریزما

جریان مرجان

جریان میثم خله

جریان حجت

جریان حسن مریخی

جریان شخص سوم

جریان شال گردن

جریان زندگی

جریان سوپرمن

جریان بین لادن

جریان تبلیغات

جریان کچلی

 جریان حسن نیت

جریان ناخن

جریان پرچم بالاست

جریان سندروم

جریان سوسک

جریان بیل را بکش

جریان نتیجه معکوس

جریان وراثت

جریان بلندگو

جریان درس  اخلاقی

جریان فشار

جریان برنج تربچه

جریان ناز نفس

جریان عاشقی

جریان عود

جریان  ورزشی

جریان بچگی

جریان کاپیتان قادری

جریان تعبیر خواب

جریان کریسمس

جریان چکش

جریان تسبیح

جریان صندوق

جریان خان کهنوج

جریان رسوایی بروسلی

جریان جزیره

جریان نقاشی

جریان بدشانسی

جریان در خدمت باشیم

جریان شنا

جریان دهان شیر

جریان خاله نرگس

جریان شفاف سازی

 

مقدمه کتاب اعترافات (حامد ابراهیم پور و راضیه قلی پور)

بعضی وقت ها خاطره‌های  لیگد شده ای  است  با دیدن عکسی، پیامی،  آگهی ترحیمی،  چیزی، دوباره سر از گوشه های خاک خورده ی  نیم بند بیرون آورده. گاهی هم داستان آدمهای گمشده ای است که از دور یا نزدیک می شناختیمشان و به هزار دلیل یا همین  طور بی دلیل توانستیم فراموششان کنیم. آدمها با خودشان امید دارند و دلشوره: هیجان دارند و خستگی: خنده دارند و گریه...  تکلیفشان روشن نیست! تکلیف این کتاب هم همین طور!  به این خاطر هر چه فکر کردم، نتوانستیم توضیحی در ادامه نامش بگذاریم!

بنویسم یادداشت های روزانه!

نویسنده کتاب خاطرات!

بنویسم مجموعه داستان!

چیزی ننوشتم! هرچه دلتان میخواهد  صدایش کنید!

حامد ابراهیم پور

دی ماه ۱۳۹۳

تهران مخوف

قسمتی از کتاب اعترافات (حامد ابراهیم پور و راضیه قلی پور)

گفتم سلام علیکم و با کله رفتم زیر پتو! فکر کردم اگر خانم را عوض کنم همه چیز حل می‌شود ولی اینطور نشد. نیمه شبها یکهو شیر حمام برای خودش باز می شود،  برق ها خود به خود خاموش و روشن  می‌شدند یا وسایلی از من  گم  و گوگر  می شود. 

یک بارکه خانومی از دوستان  به بیدارم آمده بود، ساعت دیواری از فاصله ی دومتری پرتاب شد روی کله اش!  طفل معصوم در جا خودش را خیس کرد! هرچه هم گفتم: بگو سلام علیکم،  کاریت نباشه! گوش نداد. شبانه آژانس گرفت و فرار کرد. یک بار دیگر هم صبح از خواب بیدار شدم و دیدم روی بالشم ماتیکی است! اول فکر کردند خون دماغ شده ام لکه های خون است! ولی وقتی جلوی آینه رفتم، دیدم تمام صورتند جای بوسه و لبهای ماتیک  خورده است! آنقدر خجالت کشیدم  که نگو! فهمیدن یکی از جن ها ماده است و به من نظر دارد! برای همین هم غیرتی شده و ساعت دیواری را کوبیده روی کله زبان بسته! دیگر به کل آنجا معذب بودم! حس میکردم مدام زیر  ذره بین جن ماده! رویم  نمی‌شود اصلاًلباس های م در خانه عوض کنم یاهو به حمام بروم! مدتی بعد، آن خانه را هم عوض کردم و به جای فعلی آمدم. اینجا همان آش است و  همین کاسه! دکمه ی  دستگاه چای ساز خود به خود زده می شود و آب جوش می آید و یا بعضی شب ها تلویزیون با صدای بلند خود به خود روشن می شود و من نیم متر می پرم هوا!امام کم کم به این وضعیت عادت کرده ام و چندان واکنشی نشان  نمی‌دهم! به مرور به نوعی همزیستی مسالمت آمیز رسیده ایم. خوبی اش این است که خبری از ماچم وماتیک نیست و فضا مردانه است!

خشونت ندارند و بیشتر علاقه مند به شوخی خرکی هستند! مثلاً وقتی دارن گفتگوی تلفنی مهمی انجام میدهم،  یکی شان کنار گوشی شیشکی می فرستد و بقیه  یاه یاه می خندند!

ولی در کل جن های با ظرفیتی هستند. آبروداری می کند و اگر برایم مهمآن بیایند، کاری به کار آنان ندارند! فقط یکی دوبار تفریحی شیر آب را باز میکند و میروند دنبال به زندگی شان!

اما من به هر خانه ای که می روم! باز هم جهت اطمینان، از اول می گویم سلام علیکم! و وارد آشپزخانه می شوم!

درباره نویسنده کتاب اعترافات (حامد ابراهیم پور)

حامد ابراهیم‌پور در ۲۴ آبان ۱۳۵۸ در تهران متولد شد. تحصیلات متوسطه در رشته علوم انسانی را در دبیرستان فرهنگ به پایان رساند وتحصیلات دانشگاهی خود را از سال ۱۳۷۷ دررشته حقوق قضایی و سپس حقوق عمومی دانشگاه تهران ادامه داد. اولین مجموعه شعر او با عنوان یک مرد بی ستارهٔ آبانی که شامل غزل، مثنوی، چهارپاره و نیمایی‌های سروده شده در طی سالهای ۱۳۷۴–۱۳۷۸ می‌شد، توسط نشر تهران صدا درسال ۱۳۷۸ چاپ شده و جایزهٔ کتاب اول را در سال بعد ازآن کسب نمود. در سال ۱۳۸۷ «مجموعه‌ای ازغزلهای سروده شده درطی سالهای۱۳۷۸–۱۳۸۶ خود را در کتابی به نام دروغ‌های مقدس» توسط نشر «پرنده» روانهٔ بازار کرد.دراین کتاب «ابراهیم‌پور» سبک خاصی از غزل مدرن را به نام «غزل فرافرم» به خوانندگان خود پیشنهاد کرد. غزل «فرافرم» با ارتباط نزدیک بین سینما، شعرکلاسیک و داستان و تغییر فرم کلاسیک به تناسب تغییر راوی، فضا و زاویه دید، فضا، دید و امکانات زبانی جدیدی را به غزل سرایان امروز معرفی کرد. دروغهای مقدس درسال ۱۳۸۸ به عنوان برگزیده مشترک جایزهٔ شعر قیصر امین پور کتاب سال شعر جوان و نامزد نهایی کتاب سال جایزهٔ شعر خبرنگاران انتخاب شد.

کتاب های مرتبط

 

پشتیبانی 24 ساعته

ما 24 ساعته پشتیبان شما هستیم

 

ضمانت بازگشت پول

با گذشت 3 روز پس از ارسال کالا

 

ارسال رایگان

برای خریدهای بالای 300 هزار

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتاب آور است و استفاده از مطالب آن فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلا مانع است.

کپی رایت کتاب آور © 2016