معماری

کتاب های آموزشی، تاریخی و تحقیقی  مربوط به حوزه معماری
نمای شبکه ای:

تئوری معماری (از رنساس تا به امروز) جلد دوم

(0)
95,000تومان
کتاب تئوری معماری جلد دوم از رنساس تا به امروز مشتمل بر تاریخ معماری از رنسانس تا به امروز ،مقدمات طراحی معماری و نیز روش‌های کاری و مواد اولیه.نوسندگان برند اروس، ورونیکا بیرمن، بابارا برنگس کلین متر..

تئوری معماری (از رنساس تا به امروز) جلد یک

(0)
95,000تومان
کتاب تئوری معماری جلد اول از رنسانس تا به امروزمشتمل بر تاریخ معماری از رنسانس تا به امروز ،مقدمات طراحی معماری و نیز روش‌های کاری و مواد اولیه.نوسندگان برند اروس، ورونیکا بیرمن، بابارا برنگس کلین متر..

تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی

(0)
60,000تومان
کتاب تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی در جهان نوشته ادوارد لوسی اسمیت ، حاوی اطلاعات و جزئیات مفیدی در مورد تاریخ و  نحوه ی  شکل گیری طراحی داخلی و مبلمان در نقاط ..

طراحی رستوران و کافی شاپ

(0)
70,000تومان
کتاب طراحی رستوران و کافی شاپ طراحی اماکن فراغت، همه روزه دستخوش تحولات و خلاقیت‌های جدید است. طی سالیان اخیر معماران از رهگذر استفاده از شیوه‌های خاص، مواد و فرم‌های نوین، و خلق فضاهای متمایز و تقریب..

مرجع کامل معماری داخلی

(1)
30,000تومان
کتاب مرجع کامل معماری داخلیفرانسیس دی. کی. چینگ در این کتاب باری دیگر رویکرد یکپارچه خود را در طراحی داخلی به چند مرحله فراتر می برد، طرح هایی بسیار کاربردی که به زیبایی در سومین ویرایش مرجع معمار..

نقد تجزیه و تحلیل آثار معماران مشهور جهان

(0)
60,000تومان
کتاب نقد تجزیه و تحلیل آثار معماران مشهور جهاننقد تجزیه و تحلیل شاه کارهای معماری، جامع ترین کتاب اختصاصی تاریخ شاه کارهای معماری جهانمولف راجر کلارک و و مایکل پاوزمترجم مهندس سامان هزارخانی..

هندسه نقوش

(0)
40,500تومان
کتاب هندسه نقوش این کتاب شما را با طریقه ترسیم نقوش هندسی در هنرهای تزیینی آشنا می کند.هنرهایی مانند طراحی فرش، طرح های اسلیمی، ختایی، تشعیر.نویسنده گان دکتر آناهیتا مقبلی و وحیده میرفخرایی..

تاریخ مختصر معماری انگلستان

(0)
35,000تومان
کتاب تاریخ معماری انگلستاننگارنده در کتاب حاضر به آثار شاخص معماری انگلستان از دوران نورمن‌ها تا ابتدای قرن 21 میلادی و معماران فعال در این دوره پرداخته است. بر این اساس، نخستین آثار مطرح معماری انگلی..

ترسیم در معماری

(0)
30,000تومان
کتاب ترسیم در معماریفهرست مطالب مقدمه نویسنده  مقدمه مترجمان مقدمه طبقه بندی ترسیمات در تصویر طراحی ، ترسیم نقشه کشی تصویرهای واقعی (تأثيرات تصویری) تشريع انواع سیستم های تصوی..

راهنمای اصول ماکت سازی

(0)
25,000تومان
کتاب راهنمای اصول ماکت سازی..

نگاهی به معماری ایرانی در گذرگاه تاریخ از آغاز تا دوره قاجار

(0)
55,000تومان
کتاب نگاهی به معماری ایرانی در گذرگاه تاریخ از آغاز تا دوره قاجارمقدمه معماری ایرانی در حال حاضر از دو منظر مورد بحث می باشد. اول أنکه گروهی این گستره را به عنوان یک سرفصل درسی برای رشته های مختلف..

هنر و معماری ایران و جهان از کهن‌ترین زمان تا عصر حاضر

(0)
60,000تومان
کتاب هنر و معماری ایران و جهان از کهن‌ترین زمان تا عصر حاضرنویسنده: سیدرضا حسینیویراستار: اردشیر بروجنی..

هنر و معماری در ادیان جهان

(0)
50,000تومان
کتاب هنر و معماری در ادیان جهان نوشته:لسلی راس (لزلی رز)ترجمه: علی عسگری و سلامه پروینویراستاران: سید مهدی هاشمی کاشانی، معصومه تراز، فرزاد اسدی، مریم پرستشاین کتاب حاوی 16 فصل است.فهرست مطالب کتاب:مذ..
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)