هنر

کتابهای مرتبط با حوزه های مختلف هنر، نقاشی، طراحی، گرافیک، معماری، هنر تجسمی

نمای شبکه ای:
عدم موجودی در انبار

10 سال سوالات کارشناسی ارشد هنر آزمون دانشگاه سراسری

(0)
120,000تومان
کتاب 10 سال سوالات کارشناسی ارشد هنر آزمون دانشگاه سراسری (پژوهش هنر، فلسفه هنر، هنر اسلامی، صنایع دستی، مطالعات موزه) این کتاب مشتمل است بر مجموعه کامل سوال های کنکور رشته های ارشد هنر (کد 1359)..
عدم موجودی در انبار

آموزش عکاسی برای بچه ها یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسی

(1)
25,500تومان
کتاب آموزش عکاسی برای بچه ها - یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسیبچه های خلاق و جستجوگر با استفاده از آموزش های این کتاب می توانند عکاسی شان را از سطح عکس های تصادفی و بی طراحی بسیار فراتر ببرند و ..

آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتال

(0)
165,000تومان
کتاب آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتالعنوان اصلی: The digital photography book: the step by step secrets for how to make your photos look like the pros اسکات کلبی، نویسنده کتاب ..

اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشن

(0)
85,000تومان
کتاب اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشناصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن کتاب اصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن مطالعه این کتاب ها می تواند به اندازه خود انیمیت کردن جذاب و لذت بخش باشد. مطالعه درست و صحیح..

ايتن طرح و فرم

(0)
35,000تومان
کتاب ايتن طرح و فرم این کتاب حاوی مباحث دوره مبانی هنرهای تجسمی در مدرسه باهاوس آلمان است که توسط فرهاد گشایش ترجمه شده و انتشارات مارلیک آن را منتشر کرده است...
عدم موجودی در انبار

بزرگان گرافیک در قرن 21

(0)
170,000تومان
کتاب بزرگان گرافیک در قرن 21۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - چهل و پنج طراح مطرح شده در این کتاب، به دلیل ارائه‌ی آثار پیشروانه‌ی خود برگزیده شده‌اند؛ از هلند و .... نام کتاب: بزرگان گرافیک در قرن بیست و یکطی سال..

تاریخ مبلمان ایران

(0)
40,000تومان
کتاب تاریخ مبلمان ایرانThe History Of Persian Furnitureمقدمه ای بر کتاب طراحی و ساخت مبلمان از دیربازمورد توجه بشر بوده و ساکنان فلات ایران نیز اهتمام ویره ای در استفاده از این نوع مصنوعات هنری از خود..

تاریخ هنر

(0)
450,000تومان
کتاب تاریخ هنر(به انضمام مختصر عناصر معماری دوران) مریلین استاکستد Art  History نظر به درخواست های مکرر اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور به اطلاع می رساند بهای کتاب# تاریخ_هنر تا پایان این ترم..

تاریخ هنر - فرهاد گشایش - History of Art

(0)
50,000تومان
کتاب تاریخ هنر - Histroy Of Artنوسنده این کتاب بر آن است تا منشاء ظهور آثار و سبک های هنری را مورد بررسی قرار دهد. برای این کار از بررسی هنر پیش از تاریخ شروع میکند و تغییر آثار هنری را در دوران..
عدم موجودی در انبار

در مسیر عکاسی حرفه ای - راهنمای استفاده از دوربین های DSLR

(0)
185,000تومان
کتاب در مسیر عکاسی حرفه ای - راهنمای استفاده از دوربین های DSLR این کتاب از بسیاری جهات منحصر به‌ فرد است، واقعا همه چیز در آن جمع است.کتابی است درباره‌ی عکاسی عمومی، عکاسی پرتره (در نور طبیعی، نور فل..

دفتر شعر و فراموشی

(0)
25,000تومان
کتاب دفتر شعر و فراموشیشعر معاصر کتاب دفتر شعر و فراموشی اثر پژواک کاویانی است و تصویرسازی اشعار با آبرنگ انجام شده است و انتشارات فخراکیا آن را منتسر کرده است...
در انبار(موجود)

دید خلاقانه در عکاسی

(1)
150,000تومان
کتاب دید خلاقانه در عکاسی (دیزاین، رنگ و ترکیب بندی عکس) اثر پترسون، ترجمه شهبازی، چاپ چهارم هدف این کتاب این است که نه تنها روش تشخیص یک فرصت عکاسی  به مخاطب آموزش داده شود، بلکه روش های محا..

دید خلاقانه در نقاشی

(0)
80,000تومان
کتاب دید خلاقانه در نقاشی (تعادل، توازن و اصول ترکیب بندی در نقاشی) نویسنده: مارگارت کسلر کتابی است که برای اولین بار در ایران تعادل و توازن و اصول ترکیب بندی را آموزش می دهد. هدف این کتاب، خلق..
عدم موجودی در انبار

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1

(0)
52,500تومان
کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌ها..

رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی

(0)
55,000تومان
کتاب رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی از میان رنگ های مختلف، از آبی سرد تا قرمز گرم، از قهوه ای تا سبز دریایی، شما میتوانید مناسب ترین رنگها را برای هر اتاقی انتخاب کنید. به شکلی که هم جذاب و هم م..
نمایش 1 تا 15 از 81 (6 صفحه)