کتاب های طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون


کتاب های طراحی داخلی

نمایش سریع

مقدمه‌ای بر طرح اشیا در هنر اسلامی ایران هنر و تمدن اسلامی

55,000 تومان

کتاب مقدمه‌ای بر طرح اشیا در هنر اسلامی ایران: هنر و تمدن اسلامی پیشگفتار ناشر کتاب حاضر از جمله تالیفاتی است که در دنیای علمی بزرگ اسلام و بخصوص در ایران، کمتر به آن توجه شده است . به هر صورت نقش فرهنگ و تمدن اسلامی در طراحی اشیا و لوازم روزمره زندگی انسان، یکی از عوامل مهم شکل گیری این تمدن بوده ..

نمایش سریع

تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی

80,000 تومان

کتاب تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی در جهان نوشته ادوارد لوسی اسمیت ، حاوی اطلاعات و جزئیات مفیدی در مورد تاریخ و  نحوه ی  شکل گیری طراحی داخلی و مبلمان در نقاط مختلف جهان و تحول این هنر و صنعت و و متحول شدن آن به شکل امروزی است. در این کتاب، شاهد تاثیر عوامل متعددی از جمله فرهنگ،  آداب و رسوم، ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1

52,500 تومان

کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌های دکوراسیون داشته باشید.این که چگونه به بهترین روش طراحی کنید، چگونه بهترین انتخاب را میان ده‌ها هزار انتخاب داشته باشید، چگونه به صورت منطقی خرید کنی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 2

50,500 تومان

کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 2 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌های دکوراسیون داشته باشید.این که چگونه به بهترین روش طراحی کنید، چگونه بهترین انتخاب را میان ده‌ها هزار انتخاب داشته باشید، چگونه به صورت منطقی خرید کنی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 3

50,500 تومان

کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 3 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌های دکوراسیون داشته باشید.این که چگونه به بهترین روش طراحی کنید، چگونه بهترین انتخاب را میان ده‌ها هزار انتخاب داشته باشید، چگونه به صورت منطقی خرید کنی..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی

70,000 تومان

کتاب رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی از میان رنگ های مختلف، از آبی سرد تا قرمز گرم، از قهوه ای تا سبز دریایی، شما میتوانید مناسب ترین رنگها را برای هر اتاقی انتخاب کنید. به شکلی که هم جذاب و هم مقرون به صرفه باشد.کتاب «رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی» شما را با نکات مهم و اصلی در تئوری رنگ ها آشنا می کند و اصول رنگ، نور، فضا، بافت، مواد، می..

نمایش سریع

چاپ چوبی در تصویرگری: مختصر تاریخچه چاپ چوبی به همراه برگزیده طرح‌های این هنر در سال‌های 1901 - 1841 میلادی

22,000 تومان

چاپ چوبی در تصویرگری: مختصر تاریخچه چاپ چوبی به همراه برگزیده طرح‌های این هنر در سال‌های 1901 - 1841 میلادی..

نمایش سریع

لذت طراحی

20,000 تومان

کتاب لذت طراحی (نوسنده بیل مارتین، ترجمه مریم مدنی و مریم سادات خوانساری) این کتاب از جمله منابع آموزشی هنر است و  توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است.این کتاب مرجع کاملی است برای گرافیست ها، طراحان داخلی، طراحی لباس و طراحان کالاهای تجاری...

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)