این بخش حاوی کتاب های حوزه نمایش و فیلم شامل فیلمنامه، نمایش نامه و غیره است.

کتاب های نمایش و فیلم

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اعترافات

20,000 تومان

کتاب اعترافاتدرباره نویسنده کتاب اعترافات (حامد ابراهیم پور)حامد ابراهیم‌پور در ۲۴ آبان ۱۳۵۸ در تهران متولد شد. تحصیلات متوسطه در رشته علوم انسانی را در دبیرستان فرهنگ به پایان رساند وتحصیلات دانشگاهی خود را از سال ۱۳۷۷ دررشته حقوق قضایی و سپس حقوق عمومی دانشگاه تهران ادامه داد. اولین مجموعه شعر او با عنوان یک مرد بی ستارهٔ آبانی که شامل ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اکتبر 1942 پاریس

15,000 تومان

اکتبر 1942 پاریساسامی کشته ها توی روزنامه صبح چاپ میشد. من و مادرم صبح ها روزنامه می خریدیم و با وحشت اسامی را می خوندیم، وقتی به آخرین اسم میرسیدیم و اسمی از پدرم توی لیست نبود خدا رو شکر میکردیم. یه روز پستچی یه نامه آورد و سرگروهبان پدرم نوشته بود که پدرم متاسفانه کشته شده. فرداش اسم پدرم در روزنامه چاپ شد. بعد از کشته شدن پدرم، مادرم چند ماهی ب..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

سگ لرزه

8,000 تومان

کتاب نمایشنامه سگ لرزه نمایشنامه سگ لرزه به نویسندگی فرشته فرشاد است که توسط نشر آواژ منتشر شده است...

نمایش سریع

قشنگ ترین جای دنیا

5,000 تومان

قشنگ ترین جای دنیا کتاب مصور حاضر داستانی تخيلی و آموزنده است که با زبانی ساده و روان برای گروه سنی (ب) نگاشته شده است. در اين داستان ماهی کوچولو چشم باز می کند، خودش را در برکه قشنگش و در کنار دوستانش می بيند. از خوشحالی نمی داند چه کار کند. خيال می کند که همه چيز خواب بوده است و حالا در قشنگ ترين جای دنيا چشم هايش را باز کرده است. ماهی کو..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

مدریک

7,500 تومان

کتاب نمایشنامه مدریک نمایشنامه فارسی - قرن 14..

نمایش سریع

مرگ در اوج خوشبختی

7,000 تومان

کتاب نمایشنامه مرگ در اوج خوشبختی نویسنده وحید جبارینشر آواژمشاهده و دانلود تیزر این نمایش: دانلود تیزر نمایش مرگ در اوج خوشبختی..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

نمایشنامه دور از دسترس اطفال نگهداری شود

5,000 تومان

کتاب نمایشنامه دور از دسترس اطفال نگهداری شود (براساس طرحی از محمدرضا قلی پور) نویسنده این کتاب فرشته فرشاد است و توسط انتشارات آواژ منتشر شده است...

در انبار(موجود)
نمایش سریع

چند خط و یک چمدان - فیلم نامه

7,500 تومان

کتاب چند خط و یک چمدان  فیلم نامه نویسنده این کتاب محمد رضا قلی پور است و توسط انتشارات آواژ منتشر شده است.شابک:  978-600-96061-8-4در فیلمنامه چند خط و یک چمدان میخوانیم:یه چمدون سند و یه دسته مدرک از خلق، ... سندایی که خدای نکرده اگه از دست بره، برگای تاریخ ناقص می شن و رد یه صف جانی و یه ردیف کشتاره که می شه هیچی. قراره ما این چمدون برس..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

گرامافون

15,000 تومان

کتاب نمایشنامه گرامافون کتاب گرامافون یک مجموعه داستان است که نویسندگان آن عزت الله جامعی و روحیه طرزمانی هستند و توسط نشر آواژ منتشر شده است...

نمایش سریع

بیوه های غمگین سالار جنگ

7,500 تومان

کتاب نمایشنامه بیوه های غمگین سالار جنگ نمایش نامه بیوه های غمگین سالار جنگ نوشته محمد امیر یار احمدی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

رقص ماهی ها و دو مونولوگ دیگر

8,000 تومان

کتاب نمایشنامه رقص ماهی ها و دو مونولوگ دیگر کتاب رقص ماهی ها و دو مولود دیگراین کتاب در سه ماه اول به صورت نمایشنامه روایتی توسط منوچهر اکبرلو جمع آوری و توسط رازی قلی پور ویراستاری و در تیراژ ۱۰۰۰ تایی چاپ گردیده است.  این کتاب شامل چهار  مونولوگ با نامهای  پیش سخنی درباره تک سخنی: یک متن دراماتیک معمولا بر اساس دیالوگ پیش می‌رود..

نمایش سریع

سگ خوری

8,000 تومان

کتاب نمایشنامه سگ خوری نمایش نامه ی "سگ خوری" نوشته ی محمدرضا قلی پور است. نویسنده با کندوکاو در شخصیت پردازی کاراکترها، و پرداختن موقعیتی دراماتیک، از دو آدم ربا که به جای آدم، سگی را دزدیده اند، ما را به مواجهه با عمیق ترین مسئله های روان آدمی دعوت می کند...

در انبار(موجود)
نمایش سریع

نمایشنامه کات کبود

15,000 تومان

کتاب نمایشنامه کات کبود نمایشنامه کات کبودنوشته  فرشته فرشاد برگزیده ششمین جشنواره ت‌‌اتر شهر در بخش نمایشنامه نویسی مقدمهبه قلم دکتر قطب الدین صادقی فرشته فرشاد در نمایشنامه بود یکبار دیگر دلمشغولی اصلی خود درباره ی جهان نام کودکان  و آزار آنان توسط بزرگسالان را در جامعه کنونی ما را پی می‌گیرد. نخستین بار نویسنده این است با نمایشن..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

ورود خانم ها / آقایان ممنوع

20,000 تومان

کتاب نمایشنامه ورود خانم ها / آقایان ممنوع معرفی کتاب ورود خانم‌ها / آقایان ممنوعورود خانم‌ها / آقایان ممنوع دو نمایش‌نامه از نویسنده معاصر، آرش عباسی است.ماجرای نمایشنامه اول در توالت عمومی مردانه می‌گذرد و ماجرای نمایش‌نامه دوم در یک آرایشگاه کوچک زنانه در جنوب شهر.موضوع هردو نمایشنامه هم معضلات اجتماعی و اخلاقی‌ای است که در فضاهایی مانند توالت ع..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

چه کسی سهراب را کشت

7,500 تومان

چه کسی سهراب را کشت نویسنده این نمایشنامه شهرام کرمی است و  نشر آواژ این کتاب را منتشر کرده است...

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)