کتاب های حوزه روانشناسی

کتاب های روانشناسی

نمایش سریع

101مدریت نگرش

22,500 تومان

کتاب 101 مدریت نگرشاﻧﺘﺸﺎرات سلسله مهر منتشر کرد:جان ماکسول یکی از بزرگترین متخصصان آمریکایی در زمینه مدیریت و رهبری است. او همه ساله برای صدها هزار نر سخنرانی می کند و بسیاری از نهادها و شرکتهای بزرگ از توصیه های او بهره گرفته و می گیرند. با خواندن مطالب این کتاب می آموزید که چگونه : - نگرش خوب در هر تیمی پیروزی آن را تضمین نمی کند ، اما نگرش بد..

نمایش سریع

10گام برای فروش موفق

45,000 تومان

10گام برای فروش موفقاﻧﺘﺸﺎرات موسسه نشر سلسله مهر منتشر کرد:فروشندگی یکی از مشاغل مهم در جامعه است و کارفرمایان فروش با عنوان فرهیخته‌ترین و مهم‌ترین بازیگران صحنة تجارت شناخته شده‌اند. نگارنده در کتاب حاضر راهکارهای دست‌یابی به موفقیت در فروش را در قالب 10 گام مطرح کرده است. نگرش، برنامه‌ریزی، جست‌وجو کردن، رابطة دوستانه و اعتماد، کشف کردن..

نمایش سریع

250 روش برای نه گفتن

30,000 تومان

کتاب  250 روش برای نه گفتناجازه ندهید دیگران از شما سوء استفاده کنند!فهرست مطالب سخنی از نویسنده: بله، من به این کتاب احتیاج دارم مقدمه;کلمه نه نه گفتن: اصول نه یک مهارت آموخته شده به کلمه نه، بلی بگوئید ایمان به نه بخش اول : با دوستان دوست چه کسی است؟ وقتی «نه» کاملا واضح و شفاف است شخصی شدن خريد زمان شما دعوت شد..

نمایش سریع

آیین زندگی

49,000 تومان

کتاب آیین زندگی - چگونه بر نگرانی و اضطراب پیروز شویم؟مقدمهکتاب آیین زندگی اثر زنده یاد «دیل کارنگی» نویسنده‌ی مشهور کتاب‌های روانشناسی در زمینه‌ی موفقیت است. کتابی که پس از حدود ۷۰ سال از تاریخ انتشار آن همچنان در رده‌ی برترین کتاب‌های موجود در زمینه‌ی موفقیت است.دقتی که دیل کارنگی در نوشتن این کتاب به خرج داده است، براستی وصف ناشدنی است. ..

نمایش سریع

دوازده ستون موفقیت

22,000 تومان

کتاب دوازده ستون موفقیتاﻧﺘﺸﺎرات موسسه نشر سلسله مهر منتشر کرد:معرفی کتابهمه‌ی انسان‌ها در آرزوی موفقیت و رسیدن به مدارج عالی به سر می‌برند، اما درنهایت تعداد معدودی از آن‌ها به آرزوی خود می‌رسند! در واقع اکثر مردم به زندگی‌ای بی‌حاصل و پیش‌پا افتاده تن در می‌دهند، بی‌آنکه از قابلیت‌های نامحدود خود برای پیشرفت و رسیدن به خوشبختی استفاده کنند..

نمایش سریع

مادر یک دقیقه ای

18,500 تومان

کتاب  مادر یک دقیقه ایاﻧﺘﺸﺎراتﭘﺎرﺳﻴﻨﻪ  منتشر کرد:سمبل مادر یک دقیقه ای- همانند نگریستن به یک ساعت مدرن و دیجیتال است که می خواهد به ما یادآوری کند که یک دقیقه از عمرمان را سپری کرده ایم، بنابراین عمرمان را بدون توجه به فرزندانمان تلف نکنیم. نامه ای به مادران: قطعا بر اساس تجربیاتی که در زندگی خصوصی خود داشته اید به این نکته پی برده اید بر..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)