مجموعه کتابهای پزشکی

کتاب های پزشکی

نمایش سریع

اساس فارماكودينامی گياهان دارويی

38,000 تومان

کتاب اساس فارماكودينامی گياهان دارويیمعرفی کوتاه:کلمه فارماکودینامی ممکن است به صورت مطالعه فعالیت، عملکرد داروها در سطح اندام، بافت سلولی و تحت سلولی تعریف شود. بنابراین، فارکوماکودنیامی، اطلاعاتی درباره این که چگونه داروها آثار سودمند خود را ایجاد می‌کنند و چگونه سبب ایجاد عوارض جانبی می‌شوند به ما ارائه می‌دهد. مولف در کتاب سعی دارد تا با شمردن ..

نمایش سریع

فرهنگ لغات و اصطلاحات طبی و دارویی تحفه المومنین

38,000 تومان

فرهنگ لغات و اصطلاحات طبی و دارویی تحفه المومنین (تحفه حکیم مومن) داروسازی - متون قدیمی تا قرن 14,گیاهان دارویی - متون قدیمی تا قرن 14,داروشناسی - متون قدیمی تا قرن 14,پزشکی اسلامی - متون قدیمی تا قرن 14در این کتاب تمامی مدخل های مندرج در نسخه خطی کتاب آورده شده است، به طوریکه دارای چهار فهرست است. فهرست های اعلام، شامل اشخاص و کتبی است که مؤلف ا..

نمایش سریع

هدایه المتعلمین فی الطب

38,000 تومان

کتاب هدایه المتعلمین فی الطب متن پزشکی تدوین شده نیمه دوم صده چهارم هجری اين کتاب از نخستين کتابهای پزشکی نوشته شده به زبان پارسی دری بوده که در اواخر قرن چهارم هجری ايران، در عصر شکوفايی علم و تمدن اسلامی، نوشته شده است.احمد الاخوينی البخاری کتاب هدايه المتعلمين را در نيمه دوم قرن چهارم هجری قمری به درخواست پسرش نوشته است و اين کتاب دارای سه..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)