کتاب  باستان شناسی

کتاب باستان‌شناسی

نمایش سریع

بابل

30,000 تومان

کتاب بابلپیش گفتار بار اول در زمستان سال ۵۲-۱۹۵۱ بود که از بابل دیدن کردم؛ یعنی هنگامی که این شهر، بندرگاه آرام گردشگران بود (اشاره به ص۱۵۳). حتی در دهه ۱۹۶۰ نیز این شهر هنوز خرابه ای دست نخورده بود که قدم زدن در خیابان رژه و گام نهادن بر همان سنگفرش قدیمی در آن امکان پذیر بود.  با خشت هایی که نام بخت النصر) و داریوش بر آن حک شده و حضور آنها ر..

نمایش سریع

بررسی نقوش روی سکه‌ها قرن ششم تا دوازدهم هجری قمری

25,000 تومان

کتاب بررسی نقوش روی سکه‌ها قرن ششم تا دوازدهم هجری قمری کتاب بررسی نقوش روی سکه‌ها: قرن ششم تا دوازدهم ه.قاثر سیده‌مهسا قریشی بوده و چاپ 1 آن در سال 1396 توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است.موضوعات کتاب شامل ..مقدمه نقوش روی سکه ها، منابع غنی و با ارزشی اند که آشنایی با این نقوش و درک چگونگی تأثیرگذاری آن ها بر یکدیگر ضروتی فرهنگی به شمار می آی..

نمایش سریع

تاریخ و تمدن کاسی‌ها در بابل

40,000 تومان

کتاب تاریخ و تمدن کاسی ها در بابل(بر اساس مدارک باستان‌شناختی و زبان‌شناسی)مقدمه از آنجایی که شناخت منشاء نخستین هر یک از اقوام و گروه های انسانی باید براساس دیدگاه های متعدد در زمینه جغرافيا ، انسان شناسی ، قوم نگاری ، زبان شناسی و غیره ... مورد بررسی و تامل قرار بگیرد، از این رو مطالعه گسترش تمدن کاسی ها نیز از این امر مستثنی نمی باشد. با و..

نمایش سریع

ماد هخامنشی اشکانی ساسانی

80,000 تومان

کتاب ماد،هخامنشی،اشکانی،ساسانی باستان شناسی  و هنر دوران تاریخیکتاب ماد، هخامنشی، اشكانی، ساسانی از منابع کنکور هنر است و توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است.نویسندگان آن علی اكبر سرافراز و بهمن فيروزمندی هستند و حاوی گزینه های طبقه بندی شده و مباحث نظری و كاربردی کنکور هنر است...

نمایش سریع

مبانی باستان شناسی ایران بین النهرین مصر

35,000 تومان

کتاب مبانی باستان شناسی ایران بین النهرین مصرمجموعه دروس باستان شناسی و هنر پیش از تاریخ ایرانفهرست مطالب فصل اول: مبانی باستان شناسی  تاریخچه مختصر تحولات علم باستان شناسی و بررسی اجمالی۸ - باستان شناسی چیست؟۱۱ - نخستین مرحله مطالعات باستان شناسی در ایران۲۶ - آغاز دومین مرحله از مطالعات باستان شناسی و کشف رمز خطوط میخی در ایران ۲۹ - سومی..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)