کتاب های مدیریت

کتاب های مدیریت

نمایش سریع

آیین سخنرانی

45,000 تومان

کتاب آیین سخنرانیمرور سریع کتاباین کتاب در 12 فصل، به بيان راه‌های كسب اعتماد به نفس و فن بيان می پردازد. در فصل نخست این كتاب، با عنوان «تقويت جرأت و اعتماد به نفس» آمده است: بيش از پانصد هزار تن مرد و زن از سال 1912 ميلادی، در دوره‌های آموزشی من تحت عنوان «سخنرانی برای عموم» شركت كرده‌اند و روش‌های پيشنهادی مرا به كار بسته‌اند.اکثر اين..

نمایش سریع

قورباغه ات را قورت بده

5,900 تومان

کتاب قورباغه ات را قورت بده21 روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار در کوتاهترین زمانرمزخوشبختی، رضايت،موفقيت بزرگ، احساس خوب، قدرت فردی و کارايي اين است که عادت کنيد هر روز اولين کاری که انجام میدهيد خوردن قورباغه خودتان باشد. در اينجا خلاصه ای از بيست و يک روش فوق العاده برای غلبه بر تنبلی و انجام کار بيشتر در زمان کمتر را که چکيده فصل های ک..

نمایش سریع

101مدریت نگرش

22,500 تومان

کتاب 101 مدریت نگرشاﻧﺘﺸﺎرات سلسله مهر منتشر کرد:جان ماکسول یکی از بزرگترین متخصصان آمریکایی در زمینه مدیریت و رهبری است. او همه ساله برای صدها هزار نر سخنرانی می کند و بسیاری از نهادها و شرکتهای بزرگ از توصیه های او بهره گرفته و می گیرند. با خواندن مطالب این کتاب می آموزید که چگونه : - نگرش خوب در هر تیمی پیروزی آن را تضمین نمی کند ، اما نگرش بد..

نمایش سریع

101 راز مدیران موفق

12,500 تومان

کتاب 101 راز مدیران موفقاﻧﺘﺸﺎرات موسسه نشر سلسله مهر منتشر کرد:رهبران افرادی هستند که زیاد مطالعه می کنند ! حتی آنهایی که زیاد مطالعه نمی کنند از روی عقل و خرد ، مطالبی می خوانند. آنها اغلب مقالات و نقل قول ها را تفکیک می کنند و برای استفاده در آینده در جایی مثل پوشه قرار می دهند که البته این کار برای افراد می تواند الگو و سرمشق باشد.کتاب « ..

نمایش سریع

17 اصل کار تیمی

28,500 تومان

کتاب 17  اصل کار تیمیشما بدون بازیکنان بزرگ نمی‌توانید یک تیم بزرگ را بسازید. این یک حقیقت است. همان طور که این گفته مشهور می‌گوید: «می‌توانید با بازیکنان خوب ببازید ولی نمی‌توانید بدون آنها برنده شوید». بنابراین چطور بازیکنان خوب را به دست می‌آورید؟ در همین رابطه، چگونه می‌خواهید بازیکن بهتری شوید؟ وقتی صحبت از داشتن نفرات خوب در یک ت..

نمایش سریع

250 روش برای نه گفتن

30,000 تومان

کتاب  250 روش برای نه گفتناجازه ندهید دیگران از شما سوء استفاده کنند!فهرست مطالب سخنی از نویسنده: بله، من به این کتاب احتیاج دارم مقدمه;کلمه نه نه گفتن: اصول نه یک مهارت آموخته شده به کلمه نه، بلی بگوئید ایمان به نه بخش اول : با دوستان دوست چه کسی است؟ وقتی «نه» کاملا واضح و شفاف است شخصی شدن خريد زمان شما دعوت شد..

نمایش سریع

دوازده ستون موفقیت

22,000 تومان

کتاب دوازده ستون موفقیتاﻧﺘﺸﺎرات موسسه نشر سلسله مهر منتشر کرد:معرفی کتابهمه‌ی انسان‌ها در آرزوی موفقیت و رسیدن به مدارج عالی به سر می‌برند، اما درنهایت تعداد معدودی از آن‌ها به آرزوی خود می‌رسند! در واقع اکثر مردم به زندگی‌ای بی‌حاصل و پیش‌پا افتاده تن در می‌دهند، بی‌آنکه از قابلیت‌های نامحدود خود برای پیشرفت و رسیدن به خوشبختی استفاده کنند..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)