کتاب های آموزش مهارت ها و فنون عکاسی

کتاب های عکاسی

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

آموزش عکاسی برای بچه ها یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسی

25,500 تومان

کتاب آموزش عکاسی برای بچه ها - یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسیبچه های خلاق و جستجوگر با استفاده از آموزش های این کتاب می توانند عکاسی شان را از سطح عکس های تصادفی و بی طراحی بسیار فراتر ببرند و به آفرینش هنری بپردازند. ترکیب ذوق و نوآوری کودکانه با فن عکاسی و کاربری دوربین می تواند به خلق شاهکارهای یگانه بیانجامد.با خواندن این کتاب، بچه ه..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتال

188,000 تومان

کتاب آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتالعنوان اصلی: The digital photography book: the step by step secrets for how to make your photos look like the pros اسکات کلبی، نویسنده کتاب پرفروش راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال که جایزه نیز دریافت کرده است، هم اکنون به مهم ترین بعد عکاسی دیجیتال یعنی چگونگی گرفتن عکس با کیفیت حرفه ای ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

در مسیر عکاسی حرفه ای - راهنمای استفاده از دوربین های DSLR

85,000 تومان

کتاب در مسیر عکاسی حرفه ای - راهنمای استفاده از دوربین های DSLR این کتاب از بسیاری جهات منحصر به‌ فرد است، واقعا همه چیز در آن جمع است.کتابی است درباره‌ی عکاسی عمومی، عکاسی پرتره (در نور طبیعی، نور فلاش و استودیو)، حیات وحش، منظره، شب، ماکرو، مراسم عروسی، و حتی عکاسی زیر آب.هم برای مبتدی ها و هم برای آماتور‌های پیشرفته است. این کتاب به مبتدی ها پای..

نمایش سریع

دید خلاقانه در عکاسی (دیزاین رنگ و ترکیب بندی عکس)

85,000 تومان

کتاب دید خلاقانه در عکاسی (دیزاین، رنگ و ترکیب بندی عکس) اثر پترسون، ترجمه شهبازی، چاپ چهارم هدف این کتاب این است که نه تنها روش تشخیص یک فرصت عکاسی  به مخاطب آموزش داده شود، بلکه روش های محافظه کارانه ای که منجر به عکس هایی عادی و بی خاصیت شده، به چالش کشیده شود. بسیاری از مثال های کتاب تصاویری دوتایی هستند که حالت قبل و بعد و همچنین ..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

عکاسی با گوشی موبایل

26,000 تومان

کتاب عکاسی با گوشی موبایل نویسنده آدام برونکورست در کنار انجام مکالمات روزمره و امور ارتباطی، یکی از مهم ترین کاربردهای گوشی موبایل برای همه ی ما، عکس گرفتن و ثبت تصویر است.  درواقع ما یک آتلیه عکاسی کامل در دستان خود داریم. می توانیم عکس بگیریم، ویرایشش کنیم، و بلافاصله با هر کس دیگری به اشتراکش بگذاریم. حتی اگر در آن سوی دنیا باشد.همین..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

مثل هنرمندها بدزدید

12,000 تومان

مثل هنرمندها بدزدید نویسنده  آستین کلئون و مترجم مهسا ذوالریاستینده نکته درباره خلاقیت که هیچ کس به شما نگفته است.این کتاب مانیفستی برای عصر دیجیتال است. کتابی که با توصیه‌های کاربردی، تصویرسازی‌ها و نثر صمیمانه‌اش خوانندگان را به وجه هنری خودشان نزدیک می‌کند.این کتاب مجموعه‌ای از توصیه‌هایی ساده اما حیاتی است که نویسنده‌ی هنرمند و جوا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ترفندهای عکاسانه

60,000 تومان

کتاب ترفندهای عکاسانه هر عکسی را به بهترین تبدیل کنیدهر چند با دوربین های مدل بالا و گران قیمت می شود کنترل خیلی بیشتری روی عکاسی داشت، اما این به آن معنی نیست که با دوربین های کامپکت و ارزانتر نشود عکس‌های خلاقانه و جالبی گرفت. این کتاب که به وسیله ی یک عکاس حرفه ای نوشته شده به شما ترفندهایی را یاد می دهد که به کمک آنها می توانید با دور..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال 1

150,000 تومان

کتاب راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال1  اسکات کلبی، یکی از تاثیرگذارترین افراد در زمینه آموزش نرم افزار‌های ویرایش عکس است.آنچه اسکات کلبی را از سایر نویسندگان در این زمینه متفاوت می کند، شکل بیان بسیار ساده و دوستانه او در انتقال سخت ترین مباحث آموزشی است که خستگی را از خواننده دور نگه می دارد.وجه تمایز این کتاب با سایر کتب آموزشی در زمینه ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال 2

150,000 تومان

کتاب راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال2 اسکات کلبی، یکی از تاثیرگذارترین افراد در زمینه آموزش نرم‌افزار‌های ویرایش عکس است.آنچه اسکات کلبی را از سایر نویسندگان در این زمینه متفاوت می‌کند، شکل بیان بسیار ساده و دوستانه او در انتقال سخت ترین مباحث آموزشی است که خستگی را از خواننده دور نگه می‌دارد.وجه تمایز این کتاب با سایر کتب آموزشی در زمینه ..

نمایش سریع

عکاسی از ع تا ی: تاریخ، تکنیک، آموزش، مبانی نظری

45,000 تومان

کتاب عکاسی از ع تا ی: تاریخ، تکنیک، آموزش، مبانی نظری این کتاب حاوی آموزش کامل اصول و مبانی عکاسی است. در این کتاب میخوانیم: شرح تاریخ عکاسی، آموزش تکنیک های عکاسی، آموزش نحوه عکاسی و شرح مبانی نظری عکاسیاین کتاب از جمله منابع آموزشی هنر است و  توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است...

نمایش سریع

عکاسی سیاه و سفید: اصول و مبانی عکاسی سیاه و سفید

155,000 تومان

کتاب عکاسی سیاه و سفید: اصول و مبانی عکاسی سیاه و سفید از جمله منابع آموزشی هنر است و  توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است. این کتاب کاملی است برای عکاسان، از پایه برای عکاسی سیاه و سفید...

نمایش سریع

فرهنگ جامع اصطلاحات عکاسی

37,000 تومان

کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات عکاسی مباني تكنيكی                                               زيرنويس های فصل1 ديجيتال..

نمایش سریع

نور سنجی در عکاسی: چگونه با هر دوربینی عکس های عالی بگیریم

85,000 تومان

کتاب نور سنجی در عکاسی چگونه با هر دوربینی عکس های عالی بگیریم تلاش تولیدکنندگان دوربین برای خودکار کردن انبوهی از فرآیندهای عکاسی، دوربین های ساده با تنظیمات دستی دیروز را، امروزه شبیه به کابین بوئینگ ۷۴۷ کرده است! شما را نمی دانم، اما من کابین یک ۷۴۷ را به طرز عجیبی دلهره‌ آور میدانم.یک پیچ تنظیم سرعت شاتر ساده روی بدنه ی دوربین و حلقه ..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)