کتابهای آموزش هنر گرافیک

کتاب های گرافیک

نمایش سریع

استانداردهای گرافیک و چاپ

35,000 تومان

کتاب استانداردهای گرافیک و چاپرشد و توسعه بی سابقه صنعت چاپ و نشر و دانش گرافیک در سایه تحول غیرقابل تصور نرم افزار ها و سخت افزار های رایانه ای باعث شده است، که طراحی و تولید محصولات چاپی برای همگان به آسانی فراهم شود.آیا، این امر که رشد کمی و کیفی محصولات چاپی را نیز در پی دا شته است، همواره توسط متخصصین آموزش دیده انجام نگرفته و آشفتکی های کاری ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشن

85,000 تومان

کتاب اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشن (فخراکیا)اصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن کتاب اصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن مطالعه این کتاب ها می تواند به اندازه خود انیمیت کردن جذاب و لذت بخش باشد. مطالعه درست و صحیح همواره شامل تئوری هایی می شود. مطالعه کتاب های انیمیشن برای هر انیماتور با تجربه و مشتاق، لازم و ضروری است و اگر او بخواهد در شغل خود پ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بزرگان گرافیک در قرن 21

70,000 تومان

کتاب بزرگان گرافیک در قرن 21۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - چهل و پنج طراح مطرح شده در این کتاب، به دلیل ارائه‌ی آثار پیشروانه‌ی خود برگزیده شده‌اند؛ از هلند و .... نام کتاب: بزرگان گرافیک در قرن بیست و یکطی سال های گذشته دنیای طراحی گرافیک با جایگزینی پیکسل ها و نرم افزارها به جای قلم و کاغذ، دستخوش تحولاتی بس شگرف شده است. در حقیقت نقشی که رایانه در این..

نمایش سریع

طراحی از چهره

40,000 تومان

کتاب طراحی از چهرهمجموعه آموزشی و کاربردی ویژه: گرافیک،  نقاشی،طراحی چهرهنوسیندگان:پل لويلمترجم: حميدرضا رستمیویراستار: دکتر آناهیتا مقبلی..

نمایش سریع

فرهنگ طراحی گرافیک

35,500 تومان

کتاب فرهنگ طراحی گرافیک آپدایک،دانیل بریک(1941-1860)چاپگر،طراحو صاحب نظر اهل آمریکا جانشییئ تئودور لوو دو وین.به همراه فردرک گودی و برسی راجرز،از چهره ها شاخص و تاثیرگذار بر احیاء طراحی حروف انگلیسی طی دهه های آغازین سدهء بیسم بود..

نمایش سریع

نقاشی مدرن چیست؟

35,000 تومان

نقاشی مدرن چیست؟نقّاشی مدرن (نوین)چیست؟وظیفهی وی در « عنوان یک آموزگار هنر از مطالب کتاب بهرهمند شدم، و حتّی در زمانهای مختلف که از هنرمند وی پیکاسو سخن به میان آید و با اشکی همراه » گرنیکا « سخن میگوید اشک ریختم؛ چرا که غیرممکن است از » اجتماعنباشد؛ یا زمانی که میگوید، ”...در یک جامعهی هنرمندانِ آماتور، هنوز هم نیاز به هنرمندی وجود خواهد داشت که آ..

نمایش سریع

پنتون (مفاهیم ارتباطی و همنشینی رنگ ها، راهنمای رنگ پنتون، با الحاق کتاب هارمونی رنگ 2016)

80,000 تومان

کتاب پنتون (مفاهیم ارتباطی و همنشینی رنگ ها، راهنمای رنگ پنتون، با الحاق کتاب هارمونی رنگ 2016) مجموعه آموزشی و کاربردی ویژه: گرافیک، معماری، نقاشی، طراحی لباسنوسیندگان: لیاتریس ایزمن،تینا ساتنمترجم: مریم نعمتیویراستار: دکتر آناهیتا مقبلی..

نمایش سریع

اسکیس‌های مدادی

20,000 تومان

کتاب اسکیس‌های مدادی پیشگفتار هدف از گردآوری کتاب طراحی مدادی، مناسب کردن محتوای آن برای استفاده کنندگان امروز است.  اگرچه این شیوه آموزش از ۲۰ سال پیش تا کنون برقرار بوده، اما بیشتر نمونه هایی که باقی مانده، قدیمی شده اند. همچنین می خواهیم چیزهایی را که پس از ۲۵ سال آموزش و تمرین یاد گرفته ایم را به شیوه های جدید منتشر کنیم. از آن..

نمایش سریع

تصویرسازی:تاریخچه،اصول و مبانی و تکنیک ها

90,000 تومان

کتاب تصویرسازی: تاریخچه،اصول و مبانی و تکنیک ها تاریخچه،اصول و مبانی و تکنیک هانویسنده ها: بهراد امین سلماسی, مریم مرتضوی فر..

نمایش سریع

طراحی داخلی نور و رنگ در دکوراسیون (طراحی کشورها و طراحان قرن بیستم، روند دکوراسیون در قرن 21)

120,000 تومان

کتاب طراحی داخلی: نور و رنگ در دکوراسیون (طراحی کشورها و طراحان قرن بیستم، روند دکوراسیون در قرن 21) از متن کتاب "چگونه از چهره کاریکاتور ترسیم کنیم" ، یاشار قهرمانی ، انتشارات فخراکیااحتمالا شما هم با این پرسش برخورد داشته اید که "آیا برای هنرمند شدن استعداد لازم را دارم ؟" بسیاری معتقدند برای یادگیری هر کاری باید زمینه ی ذاتی آن را داشت ، بر..

نمایش سریع

مبانی مقدماتی طراحی

60,000 تومان

کتاب مبانی مقدماتی طراحی فهرست کتابفصل ۱ دیدن و طراحی کردن، طراحی کردن و دیدن بخش ۱- لذت دیدن و طراحی کردن طراحی چیست؟ طراحی... است. خود را توصیف کنید پاسخ هنرمند چرا طراحی می کنیم و چرا گاهی طراحی نمی کنیم؟ نگاهی به موانع چگونه نگاه کنیم چشمان تان را بگشایید گالری زندگی روش طراحی کردن خودتان را بیابید تکنیک، ابزاری برای توصیف بهبود روش دیدن و طراح..

نمایش سریع

مدرن گرافیک

50,000 تومان

کتاب مدرن گرافیک در این کتاب با نمادها,لوگوها - طراحیتالیف ا:  مجید رضا رستمی..

نمایش سریع

چگونه از چهره کاریکاتور ترسیم کنیم

22,000 تومان

چگونه از چهره کاریکاتور ترسیم کنیم از متن کتاب "چگونه از چهره کاریکاتور ترسیم کنیم" ، یاشار قهرمانی ، انتشارات فخراکیااحتمالا شما هم با این پرسش برخورد داشته اید که "آیا برای هنرمند شدن استعداد لازم را دارم ؟" بسیاری معتقدند برای یادگیری هر کاری باید زمینه ی ذاتی آن را داشت ، برای مثال می گویند کسانی که در رشته های ریاضی با موفقیت تحصیل می کن..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)