کتابهای آموزش هنر گرافیک

کتاب های گرافیک

نمایش سریع

استانداردهای گرافیک و چاپ

35,000 تومان

کتاب استانداردهای گرافیک و چاپرشد و توسعه بی سابقه صنعت چاپ و نشر و دانش گرافیک در سایه تحول غیرقابل تصور نرم افزار ها و سخت افزار های رایانه ای باعث شده است، که طراحی و تولید محصولات چاپی برای همگان به آسانی فراهم شود.آیا، این امر که رشد کمی و کیفی محصولات چاپی را نیز در پی دا شته است، همواره توسط متخصصین آموزش دیده انجام نگرفته و آشفتکی های کاری ..

نمایش سریع

اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشن

85,000 تومان

کتاب اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشناصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن کتاب اصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن مطالعه این کتاب ها می تواند به اندازه خود انیمیت کردن جذاب و لذت بخش باشد. مطالعه درست و صحیح همواره شامل تئوری هایی می شود. مطالعه کتاب های انیمیشن برای هر انیماتور با تجربه و مشتاق، لازم و ضروری است و اگر او بخواهد در شغل خود پیشرفت کند ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بزرگان گرافیک در قرن 21

70,000 تومان

کتاب بزرگان گرافیک در قرن 21۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - چهل و پنج طراح مطرح شده در این کتاب، به دلیل ارائه‌ی آثار پیشروانه‌ی خود برگزیده شده‌اند؛ از هلند و .... نام کتاب: بزرگان گرافیک در قرن بیست و یکطی سال های گذشته دنیای طراحی گرافیک با جایگزینی پیکسل ها و نرم افزارها به جای قلم و کاغذ، دستخوش تحولاتی بس شگرف شده است. در حقیقت نقشی که رایانه در این..

نمایش سریع

تاریخ مختصر طراحی گرافیک

35,000 تومان

کتاب تاریخ مختصر طراحی گرافیک به بیان دیگر چشم ذهن خود حیوان را تجسم می کند. آثار گرافیکی می توانند نشانه باشد,مانند حروف الفبا, با یک نظام نشانه ای دیگر را شکل دهند،ذمانند علائم جاده ای، علائم گرافیکی-  خطوط طرح یا نقاط یک عکس-در کنار هم تصاویر را تشکیل می‌دهند.طراحی گرافیک به یک معنا  حرفه ساخت یا انتخاب علائم و آرایش آنها و ی..

نمایش سریع

طراحی از چهره

40,000 تومان

کتاب طراحی از چهرهمجموعه آموزشی و کاربردی ویژه: گرافیک،  نقاشی،طراحی چهرهنوسیندگان:پل لويلمترجم: حميدرضا رستمیویراستار: دکتر آناهیتا مقبلی..

نمایش سریع

فرهنگ طراحی گرافیک

35,500 تومان

کتاب فرهنگ طراحی گرافیک آپدایک، دانیل بریک (1941-1860)چاپگر،طراح و صاحب نظر اهل آمریکا جانشین تئودور لوو دو وین. وی به همراه فردریک گودی و برسی راجرز، از چهره های شاخص و تاثیرگذار بر احیاء طراحی حروف انگلیسی طی دهه های آغازین صده بیسم بود.یاداشت مترجمکتاب «فرهنگ طراحی گرافیک» با بیش از هفتصد مدخل، ۴۴۰ تصویر سیاه و سفید و ۵۸ تصویر رنگی، و ۵۸ تصو..

نمایش سریع

هنر خیابانی

90,000 تومان

کتاب هنر خیابانیاین کتاب مشتمل از نگاره های دیواری است که از قرن 19 بصورت یک جنبش هنری در غرب شکل گرفت و اکنون از هنرهای بسیار جذاب و دیدنی می باشد.این کتاب سه مرتبه تجدید چاپ شده است.درباره کتاب:هنر خیابانی عنوان کتابی است از جوهنس استال با ترجمه‌ی سامان هزارخانی که در 228 صفحه و توسط انتشارات موسسه انتشاراتی فخراکیا در سال 1394 به چاپ رسی..

-10%
نمایش سریع

پنتون - مفاهیم روانشناسی و هم نشینی رنگ ها

72,000 تومان 80,000 تومان

کتاب پنتون مفاهیم ارتباطی رنگ ها(مفاهیم ارتباطی و همنشینی رنگ ها، راهنمای رنگ پنتون، با الحاق کتاب هارمونی رنگ 2016) مجموعه آموزشی و کاربردی ویژه: گرافیک، معماری، نقاشی، طراحی لباسنوسیندگان: لیاتریس ایزمن،مترجم: مریم نعمتیویراستار: دکتر آناهیتا مقبلی..

نمایش سریع

اسکیس های مدادی

25,000 تومان

کتاب اسکیس های مدادی پیشگفتار هدف از گردآوری کتاب طراحی مدادی، مناسب کردن محتوای آن برای استفاده کنندگان امروز است.  اگرچه این شیوه آموزش از ۲۰ سال پیش تا کنون برقرار بوده، اما بیشتر نمونه هایی که باقی مانده، قدیمی شده اند. همچنین می خواهیم چیزهایی را که پس از ۲۵ سال آموزش و تمرین یاد گرفته ایم را به شیوه های جدید منتشر کنیم. از آن..

نمایش سریع

تاریخ پوستر

30,000 تومان

کتاب تاریخ پوسترپیشگفتار  کتابی که در برابر دیدگان پرفروغ شما قرار دارد، دومین کتابی است که در سال جاری در مورد هنر پوستر از سوی انتشارات مارلیک منتشر شده است. قصد آن ندارم تا این مقدمه نیز همسان مقدمه ی کتاب "هنر پوستر، نوآوری ها در طراحی پوستر " گردد. چرا که از لحاظ موضوعات مورد بحث به میزان قابل توجهی این دو کتاب با یکدیگر تفاوت دار..

نمایش سریع

تصویرسازی - تاریخچه اصول مبانی و تکنیک ها

90,000 تومان

کتاب تصویرسازی: تاریخچه،اصول و مبانی و تکنیک ها مقدمه تمامی هنرهای تجسمی هر کدام به نوعی در صدد ايجاد تصاوير می باشند. هنگامی که تصاوير در جهت انتقال اطلاعات خاصی مورد استفاده قرار میگيرند،  اين هنر را تصويرسازی  می ناميم. بنابراين تصويرسازی جزئی از هنر است و بر فنون و تکنيک های سنتی و مدرن استوار است. در مقوله تجاری ، از ت..

نمایش سریع

خط در گرافيک

25,000 تومان

کتاب خط در گرافيک (گزینه های طبقه بندی شده منابع کنکور هنر) این کتاب از جمله منابع کنکور هنر است و نویسنده آن آقای بهرام نفری است و توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است.کتاب خط در گرافیک حاوی موضوعات زیر است:خط (هنر)آزمونها  و تمرینها (متوسطه)    خوشنویسی فارسی    تذهیب    نقش و نشان های خانواده های ا..

نمایش سریع

مبانی مقدماتی طراحی

60,000 تومان

کتاب مبانی مقدماتی طراحیچه زمانی از طراحی کردن دست کشیدید؟ به عنوان یک هنرمند حرفه ای بارها با این پرسش مواجه شده ام که:از چه زمانی طراحی را شروع کرده اید یا چند وقت است که طراحی می کنید؟ من نیز بارها سعی کرده ام که به این سؤال پاسخ دهم، اما حقیقت آن است که هرگز به پاسخی قطعی نرسیده ام. تنها می دانم که از وقتی به خاطر می آورم طراحی می کرده ..

نمایش سریع

مدرن گرافیک

50,000 تومان

کتاب مدرن گرافیکتالیف:  مجید رضا رستمی..

نمایش سریع

چگونه از چهره کاریکاتور ترسیم کنیم

22,000 تومان

کتاب چگونه از چهره کاریکاتور ترسیم کنیم از متن کتاب "چگونه از چهره کاریکاتور ترسیم کنیم"احتمالا شما هم با این پرسش برخورد داشته اید که "آیا برای هنرمند شدن استعداد لازم را دارم ؟" بسیاری معتقدند برای یادگیری هر کاری باید زمینه ی ذاتی آن را داشت ، برای مثال می گویند کسانی که در رشته های ریاضی با موفقیت تحصیل می کنند ، حتمن استعداد درک ِ اعداد ..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)