کتابهای آموزشی

کتاب های آموزشی

نمایش سریع

10 سال سوالات کارشناسی ارشد هنر آزمون دانشگاه سراسری

45,000 تومان

کتاب 10 سال سوالات کارشناسی ارشد هنر آزمون دانشگاه سراسری (پژوهش هنر، فلسفه هنر، هنر اسلامی، صنایع دستی، مطالعات موزه) این کتاب مشتمل است بر مجموعه کامل سوال های کنکور رشته های ارشد هنر (کد 1359)  است.بصورت کامل تمامی دروس مشتمل بر پژوهش هنر، فلسفه هنر، هنر اسلامی، صنایع دستی و مطالعات موزه در آن گنجانده شده است.در این کتاب سوال های دروس ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

آموزش عکاسی برای بچه ها یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسی

25,500 تومان

کتاب آموزش عکاسی برای بچه ها - یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسیبچه های خلاق و جستجوگر با استفاده از آموزش های این کتاب می توانند عکاسی شان را از سطح عکس های تصادفی و بی طراحی بسیار فراتر ببرند و به آفرینش هنری بپردازند. ترکیب ذوق و نوآوری کودکانه با فن عکاسی و کاربری دوربین می تواند به خلق شاهکارهای یگانه بیانجامد.با خواندن این کتاب، بچه ه..

نمایش سریع

آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتال

65,000 تومان

کتاب آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتالعنوان اصلی: The digital photography book: the step by step secrets for how to make your photos look like the pros اسکات کلبی، نویسنده کتاب پرفروش راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال که جایزه نیز دریافت کرده است، هم اکنون به مهم ترین بعد عکاسی دیجیتال یعنی چگونگی گرفتن عکس با کیفیت حرفه ای ..

نمایش سریع

آیین سخنرانی

45,000 تومان

کتاب آیین سخنرانیمرور سریع کتاباین کتاب در 12 فصل، به بيان راه‌های كسب اعتماد به نفس و فن بيان می پردازد. در فصل نخست این كتاب، با عنوان «تقويت جرأت و اعتماد به نفس» آمده است: بيش از پانصد هزار تن مرد و زن از سال 1912 ميلادی، در دوره‌های آموزشی من تحت عنوان «سخنرانی برای عموم» شركت كرده‌اند و روش‌های پيشنهادی مرا به كار بسته‌اند.اکثر اين..

نمایش سریع

اساس فارماكودينامی گياهان دارويی

38,000 تومان

کتاب اساس فارماكودينامی گياهان دارويیمعرفی کوتاه:کلمه فارماکودینامی ممکن است به صورت مطالعه فعالیت، عملکرد داروها در سطح اندام، بافت سلولی و تحت سلولی تعریف شود. بنابراین، فارکوماکودنیامی، اطلاعاتی درباره این که چگونه داروها آثار سودمند خود را ایجاد می‌کنند و چگونه سبب ایجاد عوارض جانبی می‌شوند به ما ارائه می‌دهد. مولف در کتاب سعی دارد تا با شمردن ..

نمایش سریع

استانداردهای گرافیک و چاپ

35,000 تومان

کتاب استانداردهای گرافیک و چاپرشد و توسعه بی سابقه صنعت چاپ و نشر و دانش گرافیک در سایه تحول غیرقابل تصور نرم افزار ها و سخت افزار های رایانه ای باعث شده است، که طراحی و تولید محصولات چاپی برای همگان به آسانی فراهم شود.آیا، این امر که رشد کمی و کیفی محصولات چاپی را نیز در پی دا شته است، همواره توسط متخصصین آموزش دیده انجام نگرفته و آشفتکی های کاری ..

نمایش سریع

اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشن

85,000 تومان

کتاب اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشناصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن کتاب اصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن مطالعه این کتاب ها می تواند به اندازه خود انیمیت کردن جذاب و لذت بخش باشد. مطالعه درست و صحیح همواره شامل تئوری هایی می شود. مطالعه کتاب های انیمیشن برای هر انیماتور با تجربه و مشتاق، لازم و ضروری است و اگر او بخواهد در شغل خود پیشرفت کند ..

نمایش سریع

انگیزه عمل نتایج

13,000 تومان

کتاب انگیزه عمل نتایج چگونه رهبران بازایابی شبکه ای مجموعه شان را رهبری می کنندموضوع: بازاریابی شبکه ای, بازاریابی مستقیم, بازاریابی چند سطحی, نتورک مارکتینگ, Network Marketingکتاب انگيزه، عمل، نتايج ، يکي ديگر از کتاب های تام شرايتر (ملقب به اَل بزرگ) است. تام شرايتر نويسنده کتابهای بسياری در زمينه بازاريابی شبکه ای با عناوين رهبری کن (در دو جلد)،..

نمایش سریع

ايتن طرح و فرم

30,000 تومان

کتاب ايتن طرح و فرم این کتاب حاوی مباحث دوره مبانی هنرهای تجسمی در مدرسه باهاوس آلمان است که توسط فرهاد گشایش ترجمه شده و انتشارات مارلیک آن را منتشر کرده است...

نمایش سریع

بازاریابی شبکه ای برای زنان

12,000 تومان

کتاب بازاریابی شبکه ای برای زنان - Network Marketing for Womanنویسندگان سوزان اسلی و سوزان هارتمعرفی کتابکتاب بازاریابی شبکه ای برای زنان از دو بانوی بازاریاب شبکه ای جوان اما موفق به نام های سوزان اسلی (Suzan Sly) و سوزان هارت (Suzan Hart) است که تصمیم گرفته اند علمشان را با بازاریابان شبکه ای به اشتراک بگذارند. داستان ورودشان به بازاریابی شبکه ای..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بزرگان گرافیک در قرن 21

70,000 تومان

کتاب بزرگان گرافیک در قرن 21۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - چهل و پنج طراح مطرح شده در این کتاب، به دلیل ارائه‌ی آثار پیشروانه‌ی خود برگزیده شده‌اند؛ از هلند و .... نام کتاب: بزرگان گرافیک در قرن بیست و یکطی سال های گذشته دنیای طراحی گرافیک با جایگزینی پیکسل ها و نرم افزارها به جای قلم و کاغذ، دستخوش تحولاتی بس شگرف شده است. در حقیقت نقشی که رایانه در این..

نمایش سریع

تئوری معماری (از رنساس تا به امروز) جلد دوم

95,000 تومان

کتاب تئوری معماری جلد دوم از رنساس تا به امروز مشتمل بر تاریخ معماری از رنسانس تا به امروز ،مقدمات طراحی معماری و نیز روش‌های کاری و مواد اولیه.نوسندگان برند اروس، ورونیکا بیرمن، بابارا برنگس کلین مترجم دکتر آرش نوحی تهرانیفهرست مطالبپیشگفتار مترجممقدمه کریستوف  ئیتسمعماری و ادبیاتادبیات و فرهنگدوره رنسانسفرهنگ درباره و فرهنگ شهریکتاب هاتصاویر..

نمایش سریع

تئوری معماری (از رنساس تا به امروز) جلد یک

95,000 تومان

کتاب تئوری معماری جلد اول از رنسانس تا به امروزمشتمل بر تاریخ معماری از رنسانس تا به امروز ،مقدمات طراحی معماری و نیز روش‌های کاری و مواد اولیه.نوسندگان برند اروس، ورونیکا بیرمن، بابارا برنگس کلین مترجم دکتر آرش نحوی تهرانی..

نمایش سریع

تاریخ مبلمان ایران

40,000 تومان

کتاب تاریخ مبلمان ایرانThe History Of Persian Furnitureمقدمه ای بر کتاب طراحی و ساخت مبلمان از دیربازمورد توجه بشر بوده و ساکنان فلات ایران نیز اهتمام ویره ای در استفاده از این نوع مصنوعات هنری از خود نشان داده اند.دکوراسیون داخلی و مبلمان در ایران دارد سبقه ای طولانی و قابل توجه بوده و این مسئله به روشنی بیانگر جایگاه پر رنگ این شاخه هنر و صنعت در..

نمایش سریع

تاریخ مختصر طراحی گرافیک

35,000 تومان

کتاب تاریخ مختصر طراحی گرافیک به بیان دیگر چشم ذهن خود حیوان را تجسم می کند. آثار گرافیکی می توانند نشانه باشد,مانند حروف الفبا, با یک نظام نشانه ای دیگر را شکل دهند،ذمانند علائم جاده ای، علائم گرافیکی-  خطوط طرح یا نقاط یک عکس-در کنار هم تصاویر را تشکیل می‌دهند.طراحی گرافیک به یک معنا  حرفه ساخت یا انتخاب علائم و آرایش آنها و ی..

نمایش 1 تا 15 از 140 (10 صفحه)