کتاب هنرهای تجسمی

کتاب هنرهای تجسمی

نمایش سریع

ايتن طرح و فرم

25,000 تومان

کتاب ايتن طرح و فرم این کتاب حاوی مباحث دوره مبانی هنرهای تجسمی در مدرسه باهاوس آلمان است که توسط فرهاد گشایش ترجمه شده و انتشارات مارلیک آن را منتشر کرده است...

نمایش سریع

چاپ باتیک

22,000 تومان

کتاب چاپ باتیک(نقاشی روی پارچه‌)نوسینده لاله محمدپورمقدمهامروزه هنر جایگاه با اهمیت و خاصی در جامعه ما تلقى می گردد. افزایش روز افزون شمار هنرمندان، خواستاران هنر و گسترش دامنه فعالیتهای هنری، طبيعتا نیازهای اطلاعاتی گوناگونی را به وجود آورده، که متاسفانه غالبا بی پاسخ مانده است. به خصوص در عرصه آموزش هنر دچار کمبودهای بنیادی هستیم که بسیار..

نمایش سریع

ایتن عناصر رنگ

25,500 تومان

کتاب ایتن عناصر رنگ (منبع کنکور هنر) ایتن عناصر رنگ کتابی است حاوی مباحث نظری و کاربردی روش رنگ یوهانس ایتن که بر اساس اثر دیگری از این موئلف به نام هنر رنگ  تالیف شده است و توسط انتشارات مارلیک منتشر گردیده است.پیشگفتار این کتاب حاوی ارزیابی فابربیرن  در باره این روش میباشد.یوهانس ایتن در این کتاب از منظر فلسفه مشرق و با نگاهی عرفانی, شر..

نمایش سریع

تاریخ مختصر طراحی صنعتی

35,000 تومان

کتاب تاریخ مختصر طراحی صنعتینویسنده کتاب تاریخ مختصر طراحی صنعتی توماس هاف است و توسط  ندا لنکرانی ترجمه شده است...

نمایش سریع

تاریخ نقاشی در ایران

20,000 تومان

کتاب تاریخ نقاشی در ایراننویسنده سیدرضا حسینی رضا حشمتی (ویراستار)..

نمایش سریع

پوشاک ملل از کهن ترین زمان تا قرن نوزدهم

30,000 تومان

کتاب پوشاک ملل از کهن ترین زمان تا قرن نوزدهمپیشگفتاراین کتاب شامل پانصد تصویر است که نشان دهنده پوشاک ملل در سراسر جهان طی ادوار گوناگون تاریخی است. تصاویر به نمایش در آمده مربوط به پوشاک ملل از دوران نوسنگی تا قرن نوزدهم می باشد این مجموعه شامل لباسهایی از مصر باستان، خاورمیانه، روسیه و کشورهای اروپایی بوده و نشان دهنده ویژگی های مناطق گوناگون اس..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)