کتاب هنرهای تجسمی

کتاب هنرهای تجسمی

نمایش سریع

ايتن طرح و فرم

25,000 تومان

کتاب ايتن طرح و فرم این کتاب حاوی مباحث دوره مبانی هنرهای تجسمی در مدرسه باهاوس آلمان است که توسط فرهاد گشایش ترجمه شده و انتشارات مارلیک آن را منتشر کرده است...

نمایش سریع

چاپ باتیک

22,000 تومان

چاپ باتیکفصل اول - مروری بر تاریخچه چاپ باتیک در جهان وجه تسمیه (نام گذاری) باتیک تاریخچه باتیک در هند تاریخچه باتیک در اندونزی تاریخچه باتیک در افریقا تاریخچه باتیک در مالزی تاریخچه باتیک در چینفصل دوم - مروری بر تاریخچه چاپ باتیک در ایران گذری کوتاه به هنر چاپ پارچه در قبل و بعد از اسلام تاریخچه باتیک در ایران باتیک اسکو تصاویر کارهای عملیفصل..

نمایش سریع

ایتن عناصر رنگ

25,500 تومان

کتاب ایتن عناصر رنگ (منبع کنکور هنر) ایتن عناصر رنگ کتابی است حاوی مباحث نظری و کاربردی روش رنگ یوهانس ایتن که بر اساس اثر دیگری از این موئلف به نام هنر رنگ  تالیف شده است و توسط انتشارات مارلیک منتشر گردیده است.پیشگفتار این کتاب حاوی ارزیابی فابربیرن  در باره این روش میباشد.یوهانس ایتن در این کتاب از منظر فلسفه مشرق و با نگاهی عرفانی, شر..

نمایش سریع

تاریخ مختصر طراحی صنعتی

30,000 تومان

کتاب تاریخ مختصر طراحی صنعتیکتاب تاریخ مختصر طراحی صنعتی-خرید کتاب تاریخ مختصر طراحی صنعتی,نوشته,توماس-هاف،ترجمه-ندا-لنکرانی، کتاب-آور.هنرهای-تجسمی، طراحی- تاریخ,انتشارات-مارلیک..

نمایش سریع

تاریخ نقاشی در ایران

20,000 تومان

کتاب تاریخ نقاشی در ایرانکتاب تاریخ نقاشی در ایران تاریخ,تاریخ نقاشی در ایران-سیدرضا حسینی، رضا حشمتی (ویراستار) - نشر مارلیک - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب آور - خرید و ارسال کتاب...

نمایش سریع

پوشاک ملل از کهن ترین زمان تا قرن نوزدهم

30,000 تومان

کتاب پوشاک ملل از کهن ترین زمان تا قرن نوزدهمپوشاک ملل از کهن ترین زمان تا قرن نوزدهم این کتاب شامل پانصد تصویر است که نشان دهنده پوشاک ملل در سراسر جهان طی ادوار گوناگون تاریخی است. تصاویر به نمایش در آمده مربوط به پوشاک ملل از دوران نوسنگی تا قرن نوزدهم می باشد این مجموعه شامل لباسهایی از مصر باستان، خاورمیانه، روسیه و کشورهای اروپایی بوده و نشان..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)