کتاب های نقاشی


کتاب های نقاشی

نمایش سریع

دید خلاقانه در نقاشی

80,000 تومان

کتاب دید خلاقانه در نقاشی (تعادل، توازن و اصول ترکیب بندی در نقاشی) نویسنده: مارگارت کسلر کتابی است که برای اولین بار در ایران تعادل و توازن و اصول ترکیب بندی را آموزش می دهد. هدف این کتاب، خلق اثر جذاب می باشد و سعی دارد به هنرجو نشان دهد، این شعار که "هرگز دو خط مساوی در یک تصویر نکشیم" یعنی گوناگونی خطوط باید جذابیت خود را در اختلاف ..

نمایش سریع

رنگ آمیزی و آرامش رنگ آمیزی حیوانات

33,000 تومان

کتاب رنگ آمیزی و آرامش رنگ آمیزی حیوانات (ویژه بزرگسالان)مقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ( هنر درمانی ) برای بزرگسالان شناخته شده است. امروزه رنگ آمیزی دیگر مختص کودکان نیست ، زیرا با مطالعات گسترده روانشناسان و کارشناسان اثبات گردیده که رنگ آمیزی: می تواند در..

نمایش سریع

رنگ آمیزی و آرامش سیمای خیال

38,000 تومان

کتاب رنگ آمیزی و آرامش سیمای خیالمقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ( هنر درمانی ) برای بزرگسالان شناخته شده است. امروزه رنگ آمیزی دیگر مختص کودکان نیست ، زیرا با مطالعات گسترده روانشناسان و کارشناسان اثبات گردیده که رنگ آمیزی: می تواند درمانی برای آرامش ذهن،رفع افس..

نمایش سریع

رنگ آمیزی و آرامش طبیعت زیبا

38,000 تومان

کتاب رنگ آمیزی و آرامش طبیعت زیبامقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ) هنر درمانی ( برای بزرگسالان شناخته شده است. امروزه رنگ آمیزی دیگر مختص کودکان نیست ، زیرا با مطالعات گسترده روانشناسان و کارشناسان اثبات گردیده که رنگ آمیزی: می تواند درمانی برای آرامش ذهن،رفع افس..

نمایش سریع

رنگ آمیزی و آرامش گلها و پروانه ها

33,000 تومان

کتاب رنگ آمیزی و آرامش گلها و پروانه هادوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ) هنر درمانی ( برای بزرگسالان شناخته شده است. امروزه رنگ آمیزی دیگر مختص کودکان نیست ، زیرا با مطالعات گسترده روانشناسان و کارشناسان اثبات گردیده که ..

نمایش سریع

رنگ و ارتباطات

80,000 تومان

کتاب رنگ و ارتباطات انتشارات فخراکیا منتشر کرد: کتاب «رنگ و ارتباطات» به قلم دوست و همکار عزیزم، حمیدرضا بختیاری فرد از معدود کتاب‌های خوبی است که در زمینه رنگ‌شناسی در سال‌های اخیر به طبع رسیده است....

نمایش سریع

طراحی با اثر انگشت 1

22,000 تومان

کتاب طراحی با اثر انگشت 1 کتابی است که برای اولین بار در ایران تعادل و توازن و اصول ترکیب بندی را آموزش می دهد.هدف این کتاب، خلق اثر جذاب می باشد و سعی دارد به هنرجو نشان دهد، این شعار که "هرگز دو خط مساوی در یک تصویر نکشیم" یعنی گوناگونی خطوط باید جذابیت خود را در اختلاف و انتقطاع به اثبات برسانند...

نمایش سریع

مجموعه 6 جلدی رنگ آمیزی و آرامش

208,000 تومان

مجموعه ۶ جلدی رنگ آمیزی و آرامش ویژه بزرگسالان  این مجموعه شامل کتابهای: باغ مهربانی، گلزار عشق، حیوانات، طبیعت زیبا، سیمای خیال و گلها و پروانه ها است.مقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ( هنر درمانی ) برای بزرگسالان شناخته شده است. امروزه رنگ آمیزی دیگر مختص ..

نمایش سریع

نقاشی مدرن چیست

35,000 تومان

کتاب نقاشی مدرن چیستنقاشی مدرن چیست؟این کتاب سالها در کتابخانه من موجود بود، تا این که اخیر ا پس از سی و چهار سال زندگی در آمریکا به ایران باز گشتم. در این بازگشت و از آنجا که در دانشگاه هنر تدریس میکنم به این نتیجه رسیدم که کتب و مراجعی از این دست در ایران بسیار کم است. کمبود مراجع مورد نیاز آنقدر گسترده است، که من حتی گاهی برای راهنمایی..

-6%
نمایش سریع

هارمونی رنگ در نقاشی

75,000 تومان 80,000 تومان

کتاب هارمونی رنگ در نقاشیاین کتاب نشان می دهد که شما چطور یک اثر زیبا از طریق رنگ سازی و اصول رنگ شناسی خلق نمایید.مبانی، ترکیب رنگ ها و تثبیت رنگ در این کتاب تشریح شده است. نویسنده مارگارت کسلرمترجم مریم خسروی..

نمایش سریع

هنر خیابانی

90,000 تومان

کتاب هنر خیابانیاین کتاب مشتمل از نگاره های دیواری است که از قرن 19 بصورت یک جنبش هنری در غرب شکل گرفت و اکنون از هنرهای بسیار جذاب و دیدنی می باشد.این کتاب سه مرتبه تجدید چاپ شده است.درباره کتاب:هنر خیابانی عنوان کتابی است از جوهنس استال با ترجمه‌ی سامان هزارخانی که در 228 صفحه و توسط انتشارات موسسه انتشاراتی فخراکیا در سال 1394 به چاپ رسی..

نمایش سریع

ترکیب رنگ

20,000 تومان

کتاب ترکیب رنگ (منبع کنکور هنر) ترکیب رنگ از جمله منابع كنكور هنر است و توسیط انتشارات مارلیک منتشر شده است.,نویسنده جودی مارتين ،مترجم پريسا محقق زاده..

نمایش سریع

رنگ آمیزی و آرامش باغ آرزوها

33,000 تومان

کتاب رنگ آمیزی و آرامش باغ آرزوها مقدمه کتابدوران استراحت و حتی قرنطينه را با رنگ آمیزی سپری نماییددیر زمانی نیست که رنگ آمیزی یک پدیده با عنوان ( هنر درمانی ) برای بزرگسالان شناخته شده است. امروزه رنگ آمیزی دیگر مختص کودکان نیست ، زیرا با مطالعات گسترده روانشناسان و کارشناسان اثبات گردیده که رنگ آمیزی: می تواند درمانی برای آرامش ذهن،رفع اف..

نمایش سریع

رنگ ارائه شیوه های علمی در ترکیب رنگها

80,000 تومان

کتاب رنگ ارائه شیوه های علمی در ترکیب رنگها اثری از بتی ادواردزمقدمه اهمیت رنگ  رنگ در سیاره زمین رنگ نشان زندگی است ما در منظومه شمسی همراه ماه های زیادی که دارد زندگی میکنیم . نشانه های قطعی حیات در  سایر سیاره ها کشف نشده است بنابراین زمین سرتاسر رنگ ما سیاره های خاص است به ویژه رنگ سبز جنگل و سبزه زارها  آبی آب هایش من..

نمایش سریع

طراحی از حیوانات

5,000 تومان

کتاب طراحی از حیواناتکتابی آموزشی نقاشی مختص نوجوانان که توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است..

نمایش 1 تا 15 از 22 (2 صفحه)