فخراکیا

نمای شبکه ای:
عدم موجودی در انبار

10 سال سوالات کارشناسی ارشد هنر آزمون دانشگاه سراسری

(0)
120,000تومان
کتاب 10 سال سوالات کارشناسی ارشد هنر آزمون دانشگاه سراسری (پژوهش هنر، فلسفه هنر، هنر اسلامی، صنایع دستی، مطالعات موزه) این کتاب مشتمل است بر مجموعه کامل سوال های کنکور رشته های ارشد هنر (کد 1359)..

1000 نقوش تزئینی

(0)
90,000تومان
کتاب 1000 نقوش تزئینیکتاب 1000 نقوش تزئینی انتشارات فخراکیا یک مجموع کامل، جامع و آموزشی کاربردی، مشتمل بر انواع ,هنرهای تزیینی ایران در قالب طرح های زیبای اسلیمی، خطاطی، تذهیب، مقرنس، معقلی و غیره اس..

استانداردهای گرافیک و چاپ

(0)
35,000تومان
کتاب استانداردهای گرافیک و چاپرشد و توسعه بی سابقه صنعت چاپ و نشر و دانش گرافیک در سایه تحول غیرقابل تصور نرم افزار ها و سخت افزار های رایانه ای باعث شده است، که طراحی و تولید محصولات چاپی برای همگان ..

اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشن

(0)
85,000تومان
کتاب اصول طراحی تصویر متحرک انیمیشناصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن کتاب اصول طراحی تصویر متحرک، انیمیشن مطالعه این کتاب ها می تواند به اندازه خود انیمیت کردن جذاب و لذت بخش باشد. مطالعه درست و صحیح..

تئوری معماری (از رنساس تا به امروز) جلد دوم

(0)
95,000تومان
کتاب تئوری معماری جلد دوم از رنساس تا به امروز مشتمل بر تاریخ معماری از رنسانس تا به امروز ،مقدمات طراحی معماری و نیز روش‌های کاری و مواد اولیه.نوسندگان برند اروس، ورونیکا بیرمن، بابارا برنگس کلین متر..

تئوری معماری (از رنساس تا به امروز) جلد یک

(0)
95,000تومان
کتاب تئوری معماری جلد اول از رنسانس تا به امروزمشتمل بر تاریخ معماری از رنسانس تا به امروز ،مقدمات طراحی معماری و نیز روش‌های کاری و مواد اولیه.نوسندگان برند اروس، ورونیکا بیرمن، بابارا برنگس کلین متر..

تاریخ مبلمان ایران

(0)
40,000تومان
کتاب تاریخ مبلمان ایرانThe History Of Persian Furnitureمقدمه ای بر کتاب طراحی و ساخت مبلمان از دیربازمورد توجه بشر بوده و ساکنان فلات ایران نیز اهتمام ویره ای در استفاده از این نوع مصنوعات هنری از خود..

تاریخ مختصر طراحی گرافیک

(0)
35,000تومان
کتاب تاریخ مختصر طراحی گرافیک به بیان دیگر چشم ذهن خود حیوان را تجسم می کند. آثار گرافیکی می توانند نشانه باشد,مانند حروف الفبا, با یک نظام نشانه ای دیگر را شکل دهند،ذمانند علائم جاده ای، علائم گ..

تاریخ هنر

(0)
480,000تومان
کتاب تاریخ هنر(به انضمام مختصر عناصر معماری دوران) مریلین استاکستد Art  History نظر به درخواست های مکرر اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور به اطلاع می رساند بهای کتاب# تاریخ_هنر تا پایان این ترم..

تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی

(0)
60,000تومان
کتاب تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی تاریخچه مبلمان و طراحی داخلی در جهان نوشته ادوارد لوسی اسمیت ، حاوی اطلاعات و جزئیات مفیدی در مورد تاریخ و  نحوه ی  شکل گیری طراحی داخلی و مبلمان در نقاط ..

تکنیک های طراحی

(0)
70,000تومان
تکنیک های طراحی راهنمای جامع تکنیک های طراحی1-تکنیک ها و اصول طراحی با مداد2-تکنیک ها و اصول طرحی با زغال و کنته 3-تکنیک ها و اصول طراحی با مرکب و قلم و کاغذکتاب راهنم..
عدم موجودی در انبار

تکنیک های نور در عکاسی (عکاسی و تبلیغات)

(0)
90,000تومان
کتاب تکنیک های نور در عکاسی (عکاسی و تبلیغات) راهنمای جامع و کاربردی تکنیک های نور در عکاسی: افکت های ویژه عکاسی، دیزاین و نورپردازی در عکاسی، عکاسی و تبلیغات اثر..

دفتر شعر و فراموشی

(0)
25,000تومان
کتاب دفتر شعر و فراموشیشعر معاصر کتاب دفتر شعر و فراموشی اثر پژواک کاویانی است و تصویرسازی اشعار با آبرنگ انجام شده است و انتشارات فخراکیا آن را منتسر کرده است...

دید خلاقانه در نقاشی

(0)
80,000تومان
کتاب دید خلاقانه در نقاشی (تعادل، توازن و اصول ترکیب بندی در نقاشی) نویسنده: مارگارت کسلر کتابی است که برای اولین بار در ایران تعادل و توازن و اصول ترکیب بندی را آموزش می دهد. هدف این کتاب، خلق..

راهنمای جامع گرافیک کاربردی

(0)
95,000تومان
کتاب راهنمای جامع گرافیک کاربردی مقدمه کتابکتاب راهنمای جامع گرافیک کاربردی چهارچوب مشکل و ظریفی دارد و به ناچار طراح باید به هنگام طراحی، درک درست و کاملی از چکونگی مجموعه مورد نظر و ریزه کاری های ..
نمایش 1 تا 15 از 50 (4 صفحه)