سلسله مهر

نمای شبکه ای:
عدم موجودی در انبار

آیین سخنرانی

(0)
45,000تومان
کتاب آیین سخنرانیمرور سریع کتاباین کتاب در 12 فصل، به بيان راه‌های كسب اعتماد به نفس و فن بيان می پردازد. در فصل نخست این كتاب، با عنوان «تقويت جرأت و اعتماد به نفس» آمده است: بيش از پانصد هزار..

انگیزه عمل نتایج

(0)
13,000تومان
کتاب انگیزه عمل نتایج چگونه رهبران بازایابی شبکه ای مجموعه شان را رهبری می کنندموضوع: بازاریابی شبکه ای, بازاریابی مستقیم, بازاریابی چند سطحی, نتورک مارکتینگ, Network Marketingکتاب انگيزه، عمل، نتايج ..

بازاریابی شبکه ای برای زنان

(0)
12,000تومان
کتاب بازاریابی شبکه ای برای زنان - Network Marketing for Womanنویسندگان سوزان اسلی و سوزان هارتمعرفی کتابکتاب بازاریابی شبکه ای برای زنان از دو بانوی بازاریاب شبکه ای جوان اما موفق به نام های سوزان اس..

قورباغه ات را قورت بده

(0)
5,900تومان
کتاب قورباغه ات را قورت بده21 روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار در کوتاهترین زمانرمزخوشبختی، رضايت،موفقيت بزرگ، احساس خوب، قدرت فردی و کارايي اين است که عادت کنيد هر روز اولين کاری که انجام م..
2 تا 3 روز دیگر

101 راز مدیران موفق

(0)
12,500تومان
کتاب 101 راز مدیران موفقاﻧﺘﺸﺎرات موسسه نشر سلسله مهر منتشر کرد:رهبران افرادی هستند که زیاد مطالعه می کنند ! حتی آنهایی که زیاد مطالعه نمی کنند از روی عقل و خرد ، مطالبی می خوانند. آنها اغلب مقالات و..
2 تا 3 روز دیگر

101 مدیریت نگرش

(0)
22,500تومان
کتاب 101 مدیریت نگرشاﻧﺘﺸﺎرات سلسله مهر منتشر کرد:جان ماکسول یکی از بزرگترین متخصصان آمریکایی در زمینه مدیریت و رهبری است. او همه ساله برای صدها هزار نر سخنرانی می کند و بسیاری از نهادها و شرکتهای بزر..
2 تا 3 روز دیگر

17 اصل کار تیمی

(0)
28,500تومان
کتاب 17  اصل کار تیمیشما بدون بازیکنان بزرگ نمی‌توانید یک تیم بزرگ را بسازید. این یک حقیقت است. همان طور که این گفته مشهور می‌گوید: «می‌توانید با بازیکنان خوب ببازید ولی نمی‌توانید بدون آنها ..

آیین زندگی

(0)
49,000تومان
کتاب آیین زندگی - چگونه بر نگرانی و اضطراب پیروز شویم؟مقدمهکتاب آیین زندگی اثر زنده یاد «دیل کارنگی» نویسنده‌ی مشهور کتاب‌های روانشناسی در زمینه‌ی موفقیت است. کتابی که پس از حدود ۷۰ سال از تاریخ ا..

دوازده ستون موفقیت

(0)
22,000تومان
کتاب دوازده ستون موفقیتاﻧﺘﺸﺎرات موسسه نشر سلسله مهر منتشر کرد:معرفی کتابهمه‌ی انسان‌ها در آرزوی موفقیت و رسیدن به مدارج عالی به سر می‌برند، اما درنهایت تعداد معدودی از آن‌ها به آرزوی خود می‌رسند! ..
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)