مارلیک

نمای شبکه ای:

ايتن طرح و فرم

(0)
35,000تومان
کتاب ايتن طرح و فرم این کتاب حاوی مباحث دوره مبانی هنرهای تجسمی در مدرسه باهاوس آلمان است که توسط فرهاد گشایش ترجمه شده و انتشارات مارلیک آن را منتشر کرده است...

تاریخ هنر - فرهاد گشایش - History of Art

(0)
60,000تومان
کتاب تاریخ هنر - Histroy Of Artنوسنده این کتاب بر آن است تا منشاء ظهور آثار و سبک های هنری را مورد بررسی قرار دهد. برای این کار از بررسی هنر پیش از تاریخ شروع میکند و تغییر آثار هنری را در دوران..

سیر هنر در تاریخ 1 و 2

(0)
30,000تومان
کتاب سیر هنر در تاریخ 1 و 2 گزينه‌های طبقه‌بندی شده منابع کنکور هنرموضوع نوشتار حاضر، شناخت مبانی هنرهای سنتی و بومی ايران است. اين کتاب جهت تدوین دستورها و اصول بنيادین زبان تصوير و با تکیه بر آموخته..

3000 گزینه آموزشی کنکور هنر

(0)
30,000تومان
کتاب 3000 گزینه آموزشی کنکور هنرمؤلفان: محمدحسن اثباتی، حسین محسنی..

آشنایی با بناهای تاریخی

(0)
30,000تومان
کتاب آشنایی با بناهای تاریخی  (گزینه های طبقه بندی شده منابع کنکور) آشنایی با بناهای تاریخی از جمله منابع کنکور هنر در مقاطع کاردانی و کارشناسی است و حاوی گزینه های طبقه بندی شده کنکور هنر میبا..

آشنایی با مکاتب هنری ایران و جهان

(0)
30,000تومان
آشنایی با مکاتب هنری ایران و جهان گزینه‌های طبقه‌بندی شده منابع کنکور هنر مقاطع کاردانی و کارشناسیفهرست مطالببخش اول آشنایی با مکاتب نقاشی جهان فصل اولمکاتب نقاشی اروپا قبل از رنسانس.یونان باستان..

آشنایی با میراث فرهنگی و هنری ایران

(0)
30,000تومان
کتاب آشنایی با میراث فرهنگی و هنری ایرانگزینه های طبقه بندی شده منابع کنکور هنرکتاب آشنایی با میراث فرهنگی و هنری ایران حاوی گزینه های طبقه بندی شده و از جمله منابع کنکور هنر در مقاطع کاردانی و کارشنا..

آموزش کاریکاتور 1

(0)
15,000تومان
کتاب آموزش کاریکاتور 1یاشار قهرمانی مولف کتاب آموزش هنر کاریکاتور است که تحت عنوان آموزش کاریکاتور 1 توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است و مطالعه این کتاب به کلیه علاقه مندان به هنر کاریکاتور توصیه میش..

آموزش کاریکاتور 2

(0)
15,000تومان
کتاب آموزش کاریکاتور 2یاشار قهرمانی مولف جلد دوم کتاب آموزش هنر کاریکاتور است که تحت عنوان آموزش کاریکاتور 2 توسط انتشارات مارلیک منتشر شده است و مطالعه این کتاب به کلیه علاقه مندان به هنر کاریکاتور ..

از ایده تا اجرا

(0)
15,000تومان
کتاب از ایده تا اجرااز ایده تا اجرا (کارتهای هدیه، پاکت، بسته های تزیینی) عنوان کتابی است از مرضیه روشنایی که توسط انتشارات مارلیک در سال 1398 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب آموزش نحوه ساخت کار..

از طراحی تا تخیل

(0)
40,000تومان
کتاب از طراحی تا تخیلمطالب این کتاب:ترسیم و طراحی فن کتاب از طراحی تا تخیل توسط هاجر وفایی گردآوری شده و انتشارات مارلیک آن را منتشر کرده است...

استوری برد

(0)
90,000تومان
کتاب استوری برد - Story Board معرفی مختصر كتاب"استوری برد" از جمله روش‌هایی است که به خصوص در ساخت فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های نمایشی در تلویزیون کاربرد دارد اما آن‌چنان که باید و شاید در ایران شناخ..

اسکیس های مدادی

(0)
30,000تومان
کتاب اسکیس های مدادی پیشگفتار هدف از گردآوری کتاب طراحی مدادی، مناسب کردن محتوای آن برای استفاده کنندگان امروز است.  اگرچه این شیوه آموزش از ۲۰ سال پیش تا کنون برقرار بوده، اما بیشتر نم..

اصول و مبانی ترسيم و پرسپکتيو

(0)
60,000تومان
کتاب اصول و مبانی ترسيم و پرسپکتيومطالب اين کتاب به صورت گام به گام و در قالب يک راهنمای آموزشی توسط کالين پين و جان رابرت بدفورد تالیف شده است و توسط فرهاد گشایش ترجمه شده است، از اين رو کتاب بسيار..

اصول و مبانی طراحی

(0)
60,000تومان
کتاب اصول و مبانی طراحی نویسنده: فرانسيس د. ک. چينگمقدمهدر اين کتاب کوشش شده است تا با کلمات و تصاوير، تأثير و رابطه متقابل بين ديدن، تجسم بخشيدن و بيان کردن بوسيله طراحی آشکار گردد. حاصل کار به ت..
نمایش 1 تا 15 از 107 (8 صفحه)