نشر پشتون

نمای شبکه ای:
عدم موجودی در انبار

آموزش عکاسی برای بچه ها یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسی

(1)
25,500تومان
کتاب آموزش عکاسی برای بچه ها - یک راهنمای سرگرم کننده برای عکاسیبچه های خلاق و جستجوگر با استفاده از آموزش های این کتاب می توانند عکاسی شان را از سطح عکس های تصادفی و بی طراحی بسیار فراتر ببرند و ..

آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتال

(0)
110,000تومان
کتاب آموزش کاربردی عکاسی دیجیتال - فنون کار با دوربین دیجیتالعنوان اصلی: The digital photography book: the step by step secrets for how to make your photos look like the pros اسکات کلبی، نویسنده کتاب ..
عدم موجودی در انبار

بزرگان گرافیک در قرن 21

(0)
170,000تومان
کتاب بزرگان گرافیک در قرن 21۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - چهل و پنج طراح مطرح شده در این کتاب، به دلیل ارائه‌ی آثار پیشروانه‌ی خود برگزیده شده‌اند؛ از هلند و .... نام کتاب: بزرگان گرافیک در قرن بیست و یکطی سال..
عدم موجودی در انبار

در مسیر عکاسی حرفه ای - راهنمای استفاده از دوربین های DSLR

(0)
185,000تومان
کتاب در مسیر عکاسی حرفه ای - راهنمای استفاده از دوربین های DSLR این کتاب از بسیاری جهات منحصر به‌ فرد است، واقعا همه چیز در آن جمع است.کتابی است درباره‌ی عکاسی عمومی، عکاسی پرتره (در نور طبیعی، نور فل..

دید خلاقانه در عکاسی

(1)
320,000تومان
کتاب دید خلاقانه در عکاسی (دیزاین، رنگ و ترکیب بندی عکس) اثر پترسون، ترجمه شهبازی، چاپ چهارم هدف این کتاب این است که نه تنها روش تشخیص یک فرصت عکاسی  به مخاطب آموزش داده شود، بلکه روش های محا..
عدم موجودی در انبار

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1

(0)
52,500تومان
کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 1 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌ها..
عدم موجودی در انبار

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 2

(0)
50,500تومان
کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 2 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌ها..
عدم موجودی در انبار

راهنمای کاربردی طراحی داخلی 3

(0)
50,500تومان
کتاب راهنمای کاربردی طراحی داخلی 3 طراحی خوب، هنر به کار بردن اشیاء به گونه‌ای است که هم کارآیی و هم نمای خوبی داشته باشند.برای یک طراحی بهینه و کارآمد، شما باید اطلاعات کارآمد و کافی از همه‌ی جنبه‌ها..

رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی

(0)
55,000تومان
کتاب رنگ در دکوراسیون و طراحی داخلی از میان رنگ های مختلف، از آبی سرد تا قرمز گرم، از قهوه ای تا سبز دریایی، شما میتوانید مناسب ترین رنگها را برای هر اتاقی انتخاب کنید. به شکلی که هم جذاب و هم م..

طراحی رستوران و کافی شاپ

(0)
70,000تومان
کتاب طراحی رستوران و کافی شاپ طراحی اماکن فراغت، همه روزه دستخوش تحولات و خلاقیت‌های جدید است. طی سالیان اخیر معماران از رهگذر استفاده از شیوه‌های خاص، مواد و فرم‌های نوین، و خلق فضاهای متمایز و تقریب..
در انبار(موجود)

عکاسی با گوشی موبایل

(0)
26,000تومان
کتاب عکاسی با گوشی موبایل نویسنده آدام برونکورست در کنار انجام مکالمات روزمره و امور ارتباطی، یکی از مهم ترین کاربردهای گوشی موبایل برای همه ی ما، عکس گرفتن و ثبت تصویر است.  درواقع ما یک آتلیه..
عدم موجودی در انبار

مثل هنرمندها چشمگیر باشید

(0)
15,500تومان
کتاب مثل هنرمندها چشمگیر باشیدده راه برای نمایش خلاقیت و به چشم آمدن.این کتاب، اثر دیگری است از نویسنده‌ی کتاب پرفروش مثل هنرمندها بدزدید.این بار آستین کلئون به شما می‌آموزد که چگونه خودتان را بشناسان..

کاری آکتور - کاریکاتور چهره های شاخص سینمای ایران

(0)
25,000تومان
کتاب کاری آکتور کاریکاتور چهره های شاخص سینمای ایرانکتاب چهره های کاریکاتوری سینمایی ایران کاری از استاد یاشار قهرمانی  شامل عزت الاه انتظامی و اکبر عبدی امین حیایی،لیلا حاتمی،بهرام رادان،پرویز پ..
عدم موجودی در انبار

ترفندهای عکاسانه

(0)
60,000تومان
کتاب ترفندهای عکاسانه هر عکسی را به بهترین تبدیل کنیدهر چند با دوربین های مدل بالا و گران قیمت می شود کنترل خیلی بیشتری روی عکاسی داشت، اما این به آن معنی نیست که با دوربین های کامپکت و ارزانتر ..
عدم موجودی در انبار

راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال 1

(0)
150,000تومان
کتاب راهنمای فتوشاپ برای عکاسان دیجیتال1  اسکات کلبی، یکی از تاثیرگذارترین افراد در زمینه آموزش نرم افزار‌های ویرایش عکس است.آنچه اسکات کلبی را از سایر نویسندگان در این زمینه متفاوت می کند، شکل ب..
نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)