آواژ

نمای شبکه ای:

اعترافات

(0)
35,000تومان
کتاب اعترافاتدرباره نویسنده کتاب اعترافات (حامد ابراهیم پور)حامد ابراهیم‌پور در ۲۴ آبان ۱۳۵۸ در تهران متولد شد. تحصیلات متوسطه در رشته علوم انسانی را در دبیرستان فرهنگ به پایان رساند وتحصیلات دانش..
عدم موجودی در انبار

اکتبر 1942 پاریس

(0)
15,000تومان
اکتبر 1942 پاریساسامی کشته ها توی روزنامه صبح چاپ میشد. من و مادرم صبح ها روزنامه می خریدیم و با وحشت اسامی را می خوندیم، وقتی به آخرین اسم میرسیدیم و اسمی از پدرم توی لیست نبود خدا رو شکر میکردیم. یه..

سگ لرزه

(0)
8,000تومان
کتاب نمایشنامه سگ لرزه نمایشنامه سگ لرزه به نویسندگی فرشته فرشاد است که توسط نشر آواژ منتشر شده است.پیشگفتاربرای تو و خویش چشمانی آرزو می کنم که چراغ ها و نشانه ها  را در ظلماتمان ببینند. نمایش..

قشنگ ترین جای دنیا

(0)
5,000تومان
کتاب قشنگ ترین جای دنیاکتاب مصور حاضر داستانی تخيلی و آموزنده است که با زبانی ساده و روان برای گروه سنی (ب) نگاشته شده است.در اين داستان ماهی کوچولو چشم باز می کند، خودش را در برکه قشنگش و در کنار..

مدریک

(0)
22,500تومان
کتاب نمایشنامه مدریکنمایشنامه فارسی - قرن 14..

مرگ در اوج خوشبختی

(0)
7,000تومان
کتاب نمایشنامه مرگ در اوج خوشبختی نویسنده وحید جبارینشر آواژمشاهده و دانلود تیزر این نمایش: دانلود تیزر نمایش مرگ در اوج خوشبختی..

نمایشنامه دور از دسترس اطفال نگهداری شود

(0)
15,000تومان
کتاب نمایشنامه دور از دسترس اطفال نگهداری شود (براساس طرحی از محمدرضا قلی پور) نویسنده این کتاب فرشته فرشاد است و توسط انتشارات آواژ منتشر شده است...
در انبار(موجود)

چند خط و یک چمدان

(0)
7,500تومان
کتاب چند خط و یک چمدانفیلم نامه نویسنده این کتاب محمد رضا قلی پور است و توسط انتشارات آواژ منتشر شده است.شابک:  978-600-96061-8-4در فیلمنامه چند خط و یک چمدان میخوانیم:یه چمدون سند و یه دسته مدرک..
در انبار(موجود)

کاربینی

(0)
4,000تومان
کتاب کاربینی مهارتهای فنی و آموزش شغلینویسنده فرشته فرشاد و محمد رضا قلی پورنشر آواژ..
در انبار(موجود)

گرامافون

(0)
15,000تومان
کتاب نمایشنامه گرامافون کتاب گرامافون یک مجموعه داستان است که نویسندگان آن عزت الله جامعی و روحیه طرزمانی هستند و توسط نشر آواژ منتشر شده است...

آواز گاومیش ها

(0)
30,000تومان
کتاب آواز گاومیش هانوشته، شیما عرشیان نشر آواژ..

بیوه های غمگین سالار جنگ

(0)
25,500تومان
کتاب نمایشنامه بیوه های غمگین سالار جنگ نمایش نامه بیوه های غمگین سالار جنگ نوشته محمد امیر یار احمدی..

رقص ماهی ها و دو مونولوگ دیگر

(0)
18,000تومان
کتاب نمایشنامه رقص ماهی ها و دو مونولوگ دیگر کتاب رقص ماهی ها و دو مولود دیگراین کتاب در سه ماه اول به صورت نمایشنامه روایتی توسط منوچهر اکبرلو جمع آوری و توسط رازی قلی پور ویراستاری و در تیراژ ۱۰۰۰ ت..

سگ خوری

(0)
22,000تومان
کتاب نمایشنامه سگ خوری نمایش نامه ی "سگ خوری" نوشته ی محمدرضا قلی پور است. نویسنده با کندوکاو در شخصیت پردازی کاراکترها، و پرداختن موقعیتی دراماتیک، از دو آدم ربا که به جای آدم، سگی را دزدیده اند، ما ..

نمایشنامه کات کبود

(0)
25,000تومان
کتاب نمایشنامه کات کبودنمایشنامه کات کبودنوشته  فرشته فرشاد برگزیده ششمین جشنواره ت‌‌اتر شهر در بخش نمایشنامه نویسی مقدمهبه قلم دکتر قطب الدین صادقی فرشته فرشاد در نمایشنامه بود یکبار دیگر دلمش..
نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)